Фільм про бійця АТО, який знімали у Вінниці, виходить у кінопрокат

Фільм режисера Валерія Шалиги «Тримай біля серця» вже у жовтні можна буде побачити у кінотеатрах. Це історія української родини та вплив війни на їх стосунки.

Зйомки стрічки розпочалися в липні минулого року, а вже 12 жовтня відбудеться премєра, потрапити на яку можна за запрошеннями, а з 13 жовтня заплановано покази в кінотеатрах.

У Вінниці почалися зйомки військової драми про АТО

Як повідомив Валерій Шалига Вінниця.info, незабаром розпочнеться промокампанія.

Перша частина фільму про життя родини головного героя, друга – гострі сюжети про війну. Стрічка «Тримай біля серця» – це історія української родини та вплив війни на їхні стосунки. Герой фільму вінничанин, колишній офіцер, одружений, має доньку. Його дружина – Надія має власний бізнес. Вони почали віддалятись один від одного, кожен займався своєю справою. З початком війни на Сході країни головний герой йде добровольцем в АТО, після цього їхня родина починає змінюватись, відроджуються почуття та змінюються цінності… – пишеться в синопсисі стрічки.

Сценарій фільму написала Лілія Легостаєва з Херсона.  Знімальна група постійно консультувалася із учасниками АТО та бійцями Нацгвардії, які зіграли у стрічці ролі другого плану. Головні  ж ролі в фільмі дісталися акторам київських театрів – Лілії Нагорній та Ігорю Волкову. Також у фільмі знімаються вінницькі актори – Анатолій Вольський і Таїсія Славінська. Загалом акторський склад фільму — понад 60 осіб.

У стрічці можна буде побачити різні локації з Вінниці – проспект Космонавтів, Майдан Незалежності, територію військової частини Нацгвардії 3008, військовий полігон в Калинівці.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору