× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Фестиваль піщаних скульптур у Вінниці перенесено через погоду

У зв’язку з погодними умовами Фестиваль піщаних скульптур, анонсований на сьогодні, 8 серпня о 16:00, перенесено.

Попередньо організатори фестивалю планують його провести цієї п’ятниці, 11 серпня. Час і місце проведення залишаться не змінними: парк “Хімік”, початок о 16:00.

– Пройшов дощ, земля стала мокра та холодна. Чекатимемо, поки трохи потепліє, – розповів організатор фесту, голова “Центру підліткових клубів” Дмитро Мира.

  • Цей фестиваль більше дитячий, тому скульптури переважно не претендують на статус професійних, але зате – усі вони душевні. Дітки ліплять не тільки палаци, а й сонечко, квіти, тваринок – будь-що, що вони люблять, і це виходить дуже гарно, – говорить Дмитро Мира, директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Автора найкращої скульптури визначить журі та вручить йому подарунок. У якості призів: ігрові набори, надувні «круги», сертифікати на розваги в одному з місцевих дитячих розважальних центрів та навіть кавуни.

  • Це «пісочне свято» ми влаштовуємо вже понад 5 років і щоразу бачимо, що дітям воно дуже подобається. Фестиваль не приурочений до жодної дати – тільки до літа. Сподіваюсь, погода буде гарною. Якщо ж буде дощ – доведеться переносити, але про зміни ми повідомлятимемо на своїй сторінці у соціальній мережі – слідкуйте.

​Організатори конкурсу: КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» та відділ молоді та туризму Вінницької міської ради.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору