Фестиваль «Острів Європа» шукає «ідеальних волонтерів»

Новий Міжнародний фестиваль «Острів Європа» шукає волонтерів, які готові долучитися до команди.

Організатори запрошують всіх поціновувачів і поціновувачок сучасного мистецтва долучитися до команди фестивалю «Острів Європа», який відбуватиметься у Вінниці 17-19 червня та обіцяють почати літо із неповторних вражень і спілкування із відомими українськими та зарубіжними літераторами.

Сім локацій і день на Кемпі: чим здивує новий вінницький фестиваль «Острів Європа»

Від ідеальних волонтерів вимагається відкритість, комунікабельність, відповідальність та впевненість.

Волонтери будуть згруповані по умовних функціональних секторах, який вони обиратимуть відносно своїх вподобань, можливостей та інтересів. Як розповіла Vежі координаторка волонтерів Анна Чатич, буде приблизно шість напрямів роботи, які ще можливо варіюватимуться: супровід гостей, проведення стрімів з місця подій, допомога на дитячих заходах, робота в інфоцентрі, підготовка локацій, фотографи/відеографи.

Позаяк, на фестивалі “Острів Європа” буде багато іноземних учасників та учасниць, то волонтери зі знанням англійської мови команді дуже потрібні. Загалом організатори планують залучити мінімум 35 волонтерів, 10 з яких мають бути англомовними (в першу чергу для супроводу). Обмеження по віку є тільки нижнє – 18 років. Головне – активність та ініціативість. – 3 дні, 7 локацій open-air, понад 30 подій і неймовірний заряд енергії та спілкування! З нами ти станеш частиною культурного розвитку на «золотому перетині» України!, – обіцяють організатори.

Реєстрація за тел. +380971879552 (Анна), або за адресою anna.chatych@gmail.com.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору