«Феменку», яка спалила трамвай у Вінниці, затримали у Ватикані. ВІДЕО

Спершу підпал вінницького декоративного трамвайчика, а потім – спроба викрасти лялькового Ісуса з вертепу – активістку Femen Алісу Виноградову затримали у Ватикані.

У день Різдва західного обряду, 25 грудня, активістка Femen на площі святого Петра у Ватикані викрала з різдвяного вертепу ляльку немовляти Ісуса Христа. На оголеному тілі дівчини був напис: «Бог – це жінка!», повідомляє Громадське.

В організації Femen повідомили, що така акція направлена «проти тисячолітніх утисків Ватиканом прав жінок на власне тіло», зокрема заборона абортів та осуд контрацепції.

Дівчина спробувала схопити статуетку Ісуса, однак її одразу схопила поліція. За повідомленням на сайті організації, із дівчиною не вдалося вийти на зв’язок.

Зауважимо, що це не перша пригода активісток у Ватикані: 24 грудня одна із них оголилася перед початком різдвяної служби, а 25 грудня, окрім Аліси Виноградової, також затримали журналістку видання “Страна. ua” Анастасію Товт, яка знімала перфоманс Femen-ки.

Вінничани ж знають затриману Алісу Виноградову, як активістку, яка сплали декоративний трамвайчик на Соборній поблизу магазину “Рошен”.

Аліса і російська пропаганда: хто і для кого спалив дитячий трамвай у Вінниці? ВІДЕО

Суд щодо обрання запобіжного заходу дівчині відбувся у Вінниці 16 листопада. Тоді ж було визначено, що дівчина протягом 60 діб має перебувати у нічний час доби (з 21:00 до 6:00) під домашнім арештом за місцем її проживання у Київській області. Судячи з її затримання у Ватикані, це зобов’язання Аліса Виноградова порушила.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору