Фарби і кава: вінничанок запрошують на вечір арт-терапії

Наступного тижня вінничанок запрошують на своєрідний “дівич-вечір” з психологом, кавою та малюванням. У кав’ярні “Чорна кішка білий кіт”, що поблизу Універмагу, відбудеться захід “Вечірня кава з психологом”, де завдяки методикам арт-терапії можна буде створити картину свого внутрішнього стану.

Як розповіла психотерапевт та художниця Аліна Ісаєнко, яка проводитиме захід, ідея “Вечірньої кави” в тому, щоб кожна дівчина чи жінка могли виділити час для себе, приємних зустрічей, отримати нову інформацію та натхнення.

  • Це ніби своєрідний відпочинок, але завдяки таким заходам, кожна зможе знайти для себе щось цінне та важливе. Кожна наша наступна зустріч буде на різні теми та з різними техніками, але для порчатку я вирішила використати арт-терапію. Ми будемо використовувати акварель та спеціальний акварельний папір, усі матеріали входять у вартість майстер-класу. Але перед цим буде знайомство, робота з підсвідомістю для того, щоб “відкритися” і проявити себе та свій внутрішній світ на папері.

Як запевняє Аліна Ісаєнко, таку терапію можна використовувати навіть тоді, коли людині здається, що вона не вміє малювати і нічого гарного не вийде.

  • Як на мене, арт-терапія – найбезпечніший, різносторонній, “живий” та ефективний метод. Це терапія, де не лише немає законів та обмежень, немає понять “правильно” та “неправильно”, “добре” чи “погано”. Є лише ви, ваші думки, почуття та свобода.

Завдяки арт-терапії людина може дізнатися про себе багато нового і віднайти свій творчий потенціал та прихований талант, а далі мистецтво захоплює так, що просто важко зупинитися.

Відбудеться захід “Вечірня кава з психологом” у наступний четвер, 27 липня, з 18:00 до 20:00. Вартість – 100 гривень, половина з яких –  це “депозит” на каву, чай, какао, лимонади або будь-які смаколики з меню на час вечору.

Потрапити на захід можна, зареєструвавшись у управляючого закладу “Чорна кішка, білий кіт” за телефоном 0632763552 або безпосередньо в кав’ярні.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору