× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі студенти перемогли у всеукраїнських змаганнях стартапів та презентують їх у США. ФОТО

Команда Вінницького національного технічного університету перемогла у національних змаганнях “Enactus Ukraine” і восени представить Україну в Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США).

Минулої п’ятниці, 5 липня, команда Enactus ВНТУ перемогла на національних змаганнях “Enactus Ukraine National Competition 2019”. Як повідомили в часописі університету, у Києві вони представили результати своїх соціально-підприємницьких проектів за останній рік: “Акустичний зір”, “Pumpkin Farm”, “Blue Blanet”, “Caliwormia”. І два додаткові проекти: “Чисте місто – чисте сумління” та “Eco to go”, з яким перемогли минулого року.

Зазначимо, що частину цих проектів вони презентували саме у Вінниці. Детальніше про це читайте ТУТ і ТУТ.

Конкурс відбувався у два етапи: перший – півфінал, де ми тягнули жереб та розподілялись на дві ліги. Команда ВНТУ потрапила у лігу номер 2 і виступала під 2 номером, – розповіла капітан команди Вікторія Богачук. – Після виступів всіх команд у лігах, ми спілкувалися з журі про наші проекти, розвиток команди та додаткові можливості. Перед нагородженням фіналістів успішні випускники організації розповідали історії свого життя в Enactus. Після чого настав найбільш хвилюючий момент – оголошення переможців.

Загалом у національному етапі змагань участь взяло 11 команд, а оцінювали їхні соціальні та соціально-підприємницькі проекти почесні члени журі, представники бізнесу та випускники “Enactus”.

ENACTUS UKRAINE – це спільнота студентів, представників ВНЗ та бізнес-лідерів, яка реалізовує соціально-підприємницькі проекти. Команди Enactus створюють проекти, спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами. Вони орієнтовані на вирішення економічних, екологічних та соціальних проблем та мають на меті досягнення Цілей Сталого Розвитку.

Відтак, місця розподілили наступним чином:

1 – ВНТУ (Вінницький національний технічний університет);
2 – НАУКМА (Національний університет “Києво-Могилянська академія”);
3 – КНЕУ (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана);
4 – ОНЕУ (Одеський національний економічний університет).

У повідомленні йдеться, що команда-переможниця – це студенти факультету менеджменту та інформаційної безпеки: Вікторія Богачук, Богдан Півошенко, Андрій Журавльов, і студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Галина Богачук, Владислав Попов, Віталій Кравчик, Микола Демчук, Владислава Шевчук, Ігор Шептяков і Антон Горбачов.

Наразі ми готуємось до аудиту, пошуків фінансування для поїздки в США, аби гідно представити Україну на “ENACTUS WORLD CUP”, – розповіла Вікторія Богачук.

Нагадаємо, що змагання “ENACTUS WORLD CUP” відбудуться у Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США) 16-18 вересня 2019 року.

Команда Enactus ВНТУ стає переможцем всеукраїнського чемпіонату і бере участь у ENACTUS WORLD CUP уже вшосте. В сезоні 2010-2011 років студенти ВНТУ вперше представляли Україну на Всесвітньому кубку в Малайзії, наступного року літали на ці глобальні змагання до Вашингтона, у сезоні 2012-2013 рр. – до Канкуна (Мексика), у вересні 2016 року – Торонто (Канада). Позаторік команда ВНТУ літала в Лондон (Велика Британія), як віце-переможець Національного чемпіонату Enactus Україна, а торік – до Кремнієвої долини. Цього року, у вересні, вони мають виступати, захищаючи свої проекти, у Сан-Хосе – “столиці” Кремнієвої долини.

Фото – прес-центр ВНТУ

Читайте також: Спокусниця з наркотиком і модне прибирання за собаками: на “Аукціоні проектів” у Вінниці зібрали понад 100 тисяч. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Автопілот інвалідних візків, мікротеплиця і “розумний”пульсометр для тата: випускники “Sikorsky Challenge” у Вінниці презентували власні стартапи. ФОТО

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору