Електронний квиток у Вінниці впровадить чеська «Mikroelektronika»

За результатами проведеного двоетапного міжнародного тендеру на визначення постачальника обладнання автоматизованої системи збору оплати за проїзд в громадському транспорті м. Вінниця, переможцем визнано компанію з Чехії – «Mikroelektronika».

Про це повідомляє “Вінницякартсервіс” на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

“Мікроелектроніка є однією з провідних європейський компаній в області автоматизованих систем оплати проїзду громадського транспорту. З моменту свого заснування – в 1991 році, вона має міцну позицію на внутрішньому і міжнародному ринку. З системами марки Мікроелектроніка можна зустрітися в більш ніж 110 містах, включаючи 23 столиці, в майже 40 країнах, перш за все, в Європі і Південній Америці”, – ідеться в повідомленні.

Саме Мікроелектроніка надала найменшу цінову пропозицію дотримуючись усіх інших умов тендерної документації та була схвалена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

Читайте також: “Коли з’явиться Вінницький електронний квиток, як він працюватиме та скільки буде коштувати”

Наразі розпочато переговорний процес щодо підписання контракту з КП «Вінницякартсервіс». “Ще зовсім трішки залишилося до того моменту, коли вінничани зможуть самостійно зрозуміти – якими повинні бути умови у громадському транспорті по-європейськи”, – зазначає “Вінницякартсервіс”.

Нагадаємо, що за впровадження електронного квитка у Вінниці змагалися 15 іноземних компаній.  Дизайн електронного квитка у Вінниці обрали на відкритому конкурсі, переможцем якого став варіант Дарини Дробахи. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору