× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Електронне табло та оголошення зупинок: у Вінниці модернізують зупинки громадського транспорту

У планах мерії в розрізі впровадження «Електронного квитка» в громадському транспорті Вінниці встановити на зупинках систему оповіщення зупинок. Таке рішенння пропонують на прохання представників Вінницького товариства незрячих та слабозорих людей.

Відповідне проханння було озвучено вчора, 20 лютого, під час засідання в міськраді комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Так, за словами директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Сергія Левченка, у 84 трамваях встановлене зовнішнє оголошення зупинок.

  • Однак воно не працює на кожній зупинці, – уточнює пан Левченко. – Працює на зупинці «Площа Гагаріна» в напрямку центру міста. Трамвайний маршрут №2, 4, 5.

Як розповів директора ПОГ «Вінницьке УВП УТОС», радник міського голови з прав людей з інвалідністю по зору Костянтин Ільніцький у Вінницькій транспортній компанії розглядають питання встановлення системи оголошення зупинок на самих зупинках.

Про модернізацію зупинок у Вінниці в розрізі впровадження системи «Електронний квиток» розповів міський голова Сергій Моргунов:

  • Щоб не робити подвійної роботи – ми сьогодні впроваджуємо «Електронний квиток» – будемо встановлювати електронне табло, тому треба передбачити в технічному завданні при встановленні цих електронних табло зовнішнє озвучення. Так як це роблять у Європі.
  • Інше питання треба почекати, тобто я навіть не обіцяю, що це буде зроблено у 2018-му. Певний початок такого процесу буде, але він не буде завершений.

Читайте також: Коли з’явиться Вінницький електронний квиток, як він працюватиме та скільки буде коштувати

Загалом у планах департаменту транспорту на 2018 рік: модернізувати 2 трамваї з низьким рівнем підлоги, придбати 4 низькопологові автобуси, нанести 220 піктограм на зупинках громадського транспорту та встановити 16 пристроїв супроводу пішохідної фази.

Нагадаємо, що на зупинках громадсько транспорту також мають встановити номер «гарячої лінії» диспетчера ВТК, щоб люди з порушеннями зору могли отримати необхідну інформацію про розклад руху транспорту.

Читайте також: У вінницьких новобудовах пропонують встановлювати інклюзивні ліфти

Фото автора, головне – stroyobzor.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору