× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Еквадорці у Вінниці влаштують латиноамериканську вечірку з бачатою і традиційною їжею

Вже цієї суботи, 8 червня, у Вінниці відбудеться п’ятий Еквадорський фестиваль, організований вінницькими студентами з Еквадору. Гостям вечірки обіцяють найвідомішу латиноамериканську музику і танці, а також національну еквадорську кухню, включно з пряним напоєм, поширеним у високогір’ї південноамериканьских Анд.

Як розповів Veжі один із організаторів заходу Густаво Лопез, вечірка буде супроводжуватися традиційною музикою від Колумбійського співака, пристрасними танцями, як бачата, сальса, домініканським меренге і колумбійським танцем вальєната. Також для гостей приготують національну еквадорську їжу та напої. Зокрема, на вечірці можна буде скуштувати напій, поширений у Андських горах, — Канелазо (ісп. Canelazo, — прим. автора), у склад якого входить міцний алкоголь з цукрової тростини, кориця та інші спеції.

Вечірку можна назвати міжкультурною, адже на фестивалі також будуть студенти з багатьох інших країн.

— Гостями вечірки будуть люди з Анголи, Нігерії, Колумбії, Перу, України, а також з інших країн. Ми запрошуємо усіх на нашу вечірку!  — каже Густаво, співорганізатор фестивалю.

П’ятий Еквадорський фестиваль розпочнеться о 20:00, 8 червня, у кафе “Вікторія” (вулиця Мирна, 20а), село Зарванці. Вхід  300 гривень, квитки можна замовити за номером 063 605 54 67.

Головне фото: caribbeannewsdigital.com

Читайте також: Від “Гуцулки Ксені” до діснеївських персонажів: чим вражатиме Operafest Tulchyn-2019
Читайте також: Вражаючий лайт-арт: всесвітньо відомий митець готує сюрприз для фестивалю OPERAFEST TULCHYN

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору