EcoInspector: про екологічні проблеми Вінниці та області тепер можна повідомляти онлайн

Стихійне звалище, вирубка лісу або дерев, копання піску, мийка авто у водоймах, відсутність сміттєвих бачків — це лише частина екопроблем, про які можуть повідомляти українці на спеціальному сайті, позначаючи їх на мапі.

Боротися із забрудненням навколишнього середовища та іншими екологічними проблемами стало простіше — для цього потрібен просто телефон і декілька фото, зроблених для того, аби в майбутньому вберегти нашу природу. Допоможе у цьому сервіс EcoInspector, який був створений у рамках Кампанії цифрового перетворення Вінницької області, реалізованої спільно громадськими та державними партнерами за підтримки Google Україна.

За допомогою даного сервісу можна швидко та зручно вирішувати будь-які екологічні проблеми. Варто просто додати інформацію про вчинене екоправопорушення чи виникнення екопроблеми і стежити за реакцією природоохоронних органів у режимі онлайн. Згодом представники сервісу проконтролюють процес реального вирішення екопроблеми.

Наразі Вінницька область, згідно даних на карті, не виглядає надто забрудненою: є лише три повідомлення про екопроблеми.
Так, у Ладижині повідомили про забруднення відпочиваючими території біля річки Південний Буг, відсутність контейнерів та попереджуючих табличок. У селі
Великі Крушлинці, Вінницької області також повідомляють про викидання сміття з можливими порушеннями природоохоронного законодавства. Зовсім іншу проблему знайшли ще в одному селищі Вінницької області, а саме риболовля у заборонених місцях у Польовій Лисіївці. Проте, дві останніх заяви були відхилені системою на підставі порушення умов використання ресурсу, адже додані фото не відповідали дійсності.

Наразі лише проблема забруднення набережної Південного Бугу в Ладижині передана на розгляд «Екоінспектору».

Безкоштовно завантажити додаток на телефон можна тут.

Фото із порталу ecoukraine

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору