Джип, підзорна труба та гумові чоботи: з Вінниці відправили допомогу бійцям

Благодійний фонд «Подільська громада» разом із Вінницькою міською радою сьогодні відправили на схід України дві машини “під зав’язку” заповнені  гуманітарною допомогою.

Біля входу у Вінницьку міську раду, у затінку стоять військовий Mitsubishi Pajero та цивільний мінівен Renault Trafic,  які чоловіки в військовій формі заповнюють мішками та коробками різних розмірів.

  • Відремонтований Мітсубіші веземо нашим хлопцям на схід. Для нього це вже друга ротація, – розповідає волонтер Андрій Гишпаль. – Другий автомобіль їде по підрозділах, починаючи з Маріуполя та, закінчуючи Мар’їнкою.

Що зараз найнеобхідніше? – питають журналісти.

  • Військові капелани просять нас прислати свічки, адже у Авдіївці немає світла. Також гумові чоботи, так як у бліндажах багнюка та маскувальні сітки, – каже Андрій.

До збору речей можуть долучитись і звичайні громадяни – приносити речі в офіс благодійного фонду «Подільська громада» за адресою: вулиця Брацлавська, 27А.

Також волонтери придбали підзорну трубу та радіостанції для військових за гроші, які виручили фіналістки конкурсу «Міс Вінниця» на благодійному аукціоні.

  • На аукціоні я продала власну вишиту картину за три тисячі гривень, – розповідає переможниця конкурсу Аліна Шамалюк. – На цій картині були зображені вовки, я вважаю, що це символ перемоги.

Інша учасниця фіналу – Дар’я Глухенька продала на аукціоні власну намальовану картину.

  • На тій картині намальований мій тато разом зі мною, адже мій тато військовий льотчик, який також воював в АТО, – розповідає дівчина.

Окрім того фіналістки конкурсу подарували пам’ятну фотографію військовим. Додамо, що учасниці фінального етапу «Міс Вінниця» вже третій рік поспіль допомагають бійцям, які перебувають на сході України.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією
Вгору