× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Дивовижні” хочуть запустити у Вінниці “Соціальний колайдер”

Громадська організація “Дивовижні” може приїхати до Вінниці з навчальною програмою для активних людей та організацій. Єдине, що потрібне від вінничан – заповнити анкету та переконати команду “Дивовижних”, що вони мають приїхати саме до Вінниці.

Як повідомляється на сайті громадської організації, “Дивовижні” запускають свій освітній проект для активістів під назвою “Соціальний колайдер”. З нею представники громадської організації планують приїхати до п’яти українських міст. В кожному конкретному випадку програма буде адаптована під потреби окремого міста. Передбачається, що вхід на подію буде вільним для всіх зареєстрованих.

“Дивовижні” – це громадська організація з Києва, яка з’явилась в 2013 році. Серед головних завдань ГО обмін досвідом з іншими інституціями громадянського суспільства та створення майданчика для взаємодії ГО, проектів та окремих активістів.

“Соціальний колайдер” включатиме наступні теми:

  • навчання роботі з іншими та тому як не вигоріти за півроку для активістів;
  • навчання з побудови роботи, щоб все працювало правильно для громадських організацій;
  • взаємодія з цільовою аудиторією.

Хочеш, щоб ми приїхали? Заповни анкету! Можна самотужки або разом із командою. Є дві опції – податися як учасник (слухач) або ж як потенційний партнер (і долучитися до організації лекцій). Ми проаналізуємо всі зібрані анкети – і на основі кількості заявок від міст та рівня активності їхніх представників оберемо п’ять міст для “Соціального колайдера 2019”, – йдеться на сайті організації.

Заявки прийматимуть до 20 січня. А вже 10 лютого оголосять результати відбору. Дати лекцій у конкретних містах визначатимуться вже після відбору та налагодження відносин з командами в цих містах.

Фото: http://dyvovyzhni.org

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору