Диверсію поблизу Калинівки розслідуватимуть фахівці СБУ Вінниччини

Розслідування диверсії на складах у Калинівці доручили слідчому відділу Управління СБУ у Вінницькій області. Також спеціалісти розпочали роботу з розмінування території.

Нагадаємо, сьогодні військова прокуратура внесла до ЄРДР відомості за фактом вчинення диверсії (ст. 113 КК України)  на військових складах у Калинівці.

Читайте також: Диверсія на артскладах у Калинівці: травмовано 2 особи, евакуйовано понад 30 тисяч

  • «Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручили слідчому відділу Управління Служби безпеки України у Вінницькій області», – зазначає речниця СБУ Олена Гітлянська.
  • «Станом на 16 годину триває локалізація наслідків надзвичайної події на військових складах поблизу Калинівки. Спеціалісти розпочали роботи із розмінування території, що дозволить слідчим СБУ найближчим часом розпочати огляд місця події та призначити необхідні експертизи».

Читайте також: Спецтема: пожежа на військових складах у Калинівці. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

За даними Генеральної прокуратури України, слідчу групу СБУ посилено фахівцями з центрального управління та регіональних органів спецслужби.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, у тому числі допитуються очевидці та інші свідки подій. Нагляд за додержанням законів здійснює група прокурорів військової прокуратури Центрального регіону України.

Генеральною прокуратурою України взято на контроль стан досудового розслідування вказаного кримінального провадження.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору