Дитинча дракона, веломумія та “урбаністи” в протигазах: у Вінниці відбувся Helloween-велопарад. ФОТОРЕПОРТАЖ

Близько сотні велосипедистів сьогодні, 28 жовтня зібралися на проспекті Космонавтів, аби здійснити традиційний “страшний” велозаїзд вулицями Вінниці.

Саме так вже кілька років поспіль вінницька велоспільнота святкує Helloween. Велосипедисти вдягають страшні або веселі святкові костюми, маски, навіть панчохи на голови, а також прикрашають власні велосипеди перед заїздом.

Цьогоріч увагу приваблювала маленька дівчинка в костюмі дракона, молоді хлопці в “урбан”-футболках та в протигазах, чоловік в національному одязі якоїсь південно-американської народності та навіть веломумія.

Двоколісна колона вирушила по проспекту Космонавтів та Хмельницькому шосе, аби спочатку зробити спільне фото біля напису I love Vinnytsia на площі Гагаріна.

За тим, через центральний парк, велокарнавал доїхав спершу до Вежі Артинова, і вже звідти – до руїн кінотеатру “Росія”. Вже там геловінський велопарад зупинився, аби відсвяткувати переддень Helloween’у та отримати подарунки за кращі костюми. Подарунками, логічно, стали розмальовані та тюнінговані гарбузи та гарбузики – символи Дня всіх святих.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору