Дитячій бібліотеці ім. Франка на Соборній продовжили оренду до 1 листопада

Термін дії оренди частини приміщень обласної дитячої бібліотеки по вулиці Соборна, 24, мав закінчитися 31 липня. До цього часу міська та обласна влада обіцяли підшукати нове приміщення куди б переїхала бібліотека імені Івана Франка.

У дитячої бібліотеки ім. Франка на Соборній забирають півприміщення заради музею марки

Від травня представники громадськості та бібліотеки відстоювали право залишити Вінницьку обласну бібліотеку для дітей імені Івана Франка на своєму місці, а представники влади обіцяли знайти відповідне приміщення на заміну.

Під час акції протесту

Тиждень тому директорка закладу Тетяна Мрищук дізналася, що термін дії оренди продовжили ще на три місяці.

  • Про те, що мало відбутися засідання виконкому розповів заступник міського голови Сергій Матусяк, у якого була на прийомі, – каже керівниця бібліотеки. – Нас ніхто не зачіпатиме, поки нам не знайдуть приміщення, яке нас влаштовувало б. У ньому ще має бути зроблений ремонт і тільки тоді ми зможемо туди переїхати.

Крім того, влада обіцяє допомогти з ремонтом нового приміщення бібліотеки для дітей.

У дитячої бібліотеки Франка буде нове і ще краще приміщення?

  • Може ще щось переграють – не знаю, – зітхаючи каже Тетяна Андріївна і одразу додає. – Однак зараз про те, щоб бібліотека залишалася на попередньому місціне йдеться. Про нове приміщення сказали лише те, що воно в центрі міста та де конкретно – не можуть сказати, бо звідти ще не виїхали теперішні винаймачі.

Нагадаємо, що в листопаді бібліотека відзначатиме 90 років від часу заснування. Можливо, свій ювілей працівники закладу зустрічатимуть  у новому приміщенні.

Фото Андрія Завертаного, ocls.kyivlibs.org.ua

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією