Дитячі таланти і краса: у Вінниці відбудеться фестиваль «Міні Міс та Міні Модель 2018»

30 маленьких вінничанок вже на початку вересня зможуть позмагатися за корону переможниці та безліч вартісних подарунків.

Традиційно на початку осені у Вінниці розпочинається фестиваль краси та творчості  «Міні Міс та Міні Модель Вінниця». Цьогоріч конкурс  відбудеться вшосте другого вересня о 16.00 в театрі Садовського.

  • Це яскраве шоу, на якому маленькі вінничанки змагатимуться за почесні титули і корони у трьох вікових групах та гран-прі фестивалю. А переможниці конкурсу отримають унікальну можливість представляти наше місто на найбільш масштабних всеукраїнських і світових конкурсах краси, – говорять організатори.

Короновані принцеси: у Вінниці обрали Міні-міс та Міні-модель-2017. ФОТО

Як розповіла Vежі організаторка конкурсу Ярослава Позднякова, попередні кастинги відбулися в червні і з 78 охочих дівчаток, журі відібрало 30 віком від 6 до 13 років. Також Ярослава додає, що цьогоріч багато учасниць буде саме в категорії Міні-модель.

У дівчаток буде два основних виходи, а конкурсантки у категорії Міні-міс матимуть ще й конкурс талантів.

Переможниці отримають путівку на відпочинок, ювелірні прикраси, публікації в модних глянцях та подарунки від партнерів. До речі, минулого року, подарунками для дівчаток була заставлена вся сцена театру.

На думку Ярослави, яка стала переможницею «Міс-Україна» у 2011 році, подібні конкурси можуть стати хорошим стартом для модельної кар’єри:

  • Це все індивідуальний підхід та аналіз для кожної дівчинки. Для когось це старт на шляху до модельної кар’єри (є конкретні приклади) і мова йде не лише про переможниць!

Через місяць в конкурсанток розпочнуться інтенсивні тренування з підготовки до основних виходів, дефіле, зйомка фото та відео, а також розважальна програма для дівчаток.

Цього року буде надзвичайно яскрава тема конкурсу, – інтригує організаторка, але деталі наразі не розповідає.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору