× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дитяче свято: два тижні безкоштовних мультиків у “Родині”

14:50
Автор: Дар'я Гоц

У кінотеатрі “Родина” вирішили також привітати вінничан із зимовими святами. Зокрема, для наймолодших містян у січні влаштують безкоштовні покази мультиків. 

Протягом перших двох тижнів нового 2018 року дітлахам покажуть шість мультфільмів від мультиплікаторів Америки, Японії, Китаю, Мексики.

  • 2 та 3 січня – “Принцеса Жаба”: у Жаб’ячому королівстві розпочинаються щорічні спортивні змагання, на яких переможець отримає собі у дружину принцесу. Вирішивши піти проти бажання свого батька, принцеса таємно бере участь у змаганнях.

  • 4 та 5 січня – “Жив був кіт”: Маленький чорний кіт Рудольф все своє поки недовге життя знав тільки турботу і затишок, адже у нього були прекрасні господарі. Але безглузда випадковість приводить Рудольфа у величезне й абсолютно незнайоме для нього місто Токіо. Там він потрапляє під заступництво великого дорослого кота Іппая, якого бояться всі в окрузі. Так Рудольф знайшов собі наставника, який привчив його до життя на вулиці і допоміг знайти нових друзів. Тільки з часом він знаходить сміливість на те, щоб повернуться додому. Маленький зовні, але великий внутрішньо Рудольф повинен подолати цей шлях.

  • 6 та 7 січня – “Де дракон?”: Дівчинка Дженет жила простим життям і не здогадувалася, що незабаром з нею станеться неймовірне подія. Дівчинка якось дізнається, що в китайському гороскопі є дванадцять тварин, які символізують кожен рік, але вона раніше вважала, що це просто придумали продавці сувенірів. А як з’ясувалося, насправді існує чарівна країна, в якій проживають всі ці милі та позитивні тварини.Протягом тривалого часу в цій країні був порядок і мир, ось тільки зовсім недавно все змінилося. Сили зла маючи величезну могутність вирішують взяти над ними зверхність. Головна героїня як виявилося єдина, хто може протистояти цим силам зла і врятувати всіх тварин. Попереду Дженет чекають захоплюючі і незвичайні пригоди, хоча і небезпечні.

  • 8 та 9 січня – “Банда котиків”: Крутий кіт збирає загін, щоб навести порядок на вулицях Манхеттена, де всі танцюють під дудку таємничого і дуже небезпечного містера Кроко. Однак банду нашого кота він не лякає. Коли ти нахабний, спритний і чарівний, а м’яка лапка приховує гострі кігтики – перед тобою (майже) немає перешкод.

  • 10 та 11 січня – “Принцеса Жабка: таємниця чарівної кімнати”: злодії збираються викрасти із Жаб’ячого королівства магічний амулет – Кришталеву жабку, без якої мешканці королівства не зможуть пережити зиму. Щоб завадити крадіям король збирає команду сміливців, до якої таємно записується принцеса.

  • 12, 13 та 14 січня – “Їжачок Боббі: колючі пригоди”: Захоплюючі і веселі пригоди відважного їжачка Боббі, який з невідомої причини втрачає пам’ять і не може пригадати нічого зі свого життя. Захоплююча подорож дозволить йому зустріти нових друзів і розгадати таємницю свого народження.

Початок кіносеансів у кінотеатрі “Родина” о 12:00. Для дітей вхід вільний, запрошення на покази можна отримати у касі кінотеатру.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.