Дитяче «Місто професій» у Вінниці запрацює на місяць пізніше запланованого

Попередньо відкриття національного проекту «міста в місті», де діти знайомляться з професіями: буквально ідуть на роботу і заробляють гроші, мало відбутися 9 вересня. Однак нещодавно дату відкриття змінили на 7 жовтня.

Як пояснила керівниця оргкомітету проекту «Місто професій» Марина Чаплигіна, зміна дати сталася через накладку в проведенні двох заходів в один день.

  • Парк у якому ми хотіли провести захід був зайнятий під інший фестиваль. А два фестивалі одночасно не можуть відбуватися в одному місці.

Восени у Вінниці відкриють «Місто професій»: діти «працюватимуть» та «зароблятимуть» гроші

Отже, «Місто професій» працюватиме на Європейській площі з 12.00 до 15.00 7 жовтня. Вхід – вільний.

Нині за словами організаторів всеукраїнського проекту, ведуться перемовини з партнерами-роботодавцями, які візьмуть участь в заході.

  • Перед Вінницею плануємо організувати «Місто професій» в Козятині і Тульчині, хоча мали це робити після, – каже кураторка заходу у Вінниці Юлія Шакула. – Зараз остаточно домовляємося з учасниками, тому що були і такі, які, на жаль, не встигали на 9 вересня.

Це вперше всеукраїнський проект «Місто професій» завітає до райцентрів Вінниччини, а от до Вінниці –  втретє.  Окрім звичних професій від поліцейських до рятувальників, Юлія Шакула також анонсує в цьому році презентацію нових.

 Фото з Фейсбук-сторінки «Місто професій»

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору