× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Директорка школи на Вінниччині закликає колег долучитись до акції “Благодійність замість квітів”

Директорка сільської школи з Калинівського району закликає своїх колег відмовитись від квітів на 1 вересня та долучитись до акції “Благодійність замість квітів”. 

Про це повідомляє КалинівкаCity. Директорка загальноосвітньої школи села Черепашинці Оксана Смук звернулась до своїх колег на конференції освітян Калинівського району з пропозицією приєднатись до акції “Благодійність замість квітів”. Вона закликала директорів шкіл та вчителів відмовитись від букетів на 1 вересня, повідомити про це своїм учням та їхнім батькам, а зекономлені кошти зібрати у відділі освіти та передати на благодійність.  

1 вересня ми чекаємо квітів, а хтось чекає на допомогу, – зауважила Оксана Смук.

“Благодійність замість квітів” – це акція благодійного фонду “Таблеточки”, яка організовується спільно з проектами “Освіта.ua” та “Розвиток дитини”. Акцію влаштовують вже протягом п’яти років, за це час вдалось зібрати 430 тисяч гривень на допомогу онкохворим дітям. 

Варто зазначити, що черепашинецька школа вже вдруге приєднується до акції. Минулого року зібрані кошти передали на лікування пораненого бійця Анатолія Левицького, який родом з села Павлівка. 

Всім охочим долучитись до акції “Благодійність замість квітів” пропонують вже готові матеріали для навчальних закладів. Переглянути їх можна ТУТ

Читайте також: Благодійність замість квітів: на 1 вересня вінничан закликають відмовитися від букетів

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору