× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дві вінничанки претендують на звання «Міс Україна». ФОТО

Дві вінничанки потрапили у ТОП-50 претенденток на участь у цьогорічному конкурсу краси «Міс Україна». Зрештою журі має обрати 25 дівчат, які візьмуть участь у самому конкурсі. VежA поспілкувалась із вінничанками та дізналась, як саме триває підготовка до участі у конкурсі.

Готуючись до конкурсу «Міс Україна 2018» дівчата протягом трьох місяців будуть брати участь у багатьох культурних, соціальних та спортивних заходах для того, щоб максимально проявити себе. Крім цього, учасниці також мають презентувати свої благодійні проекти. Серед 50 претенденток є дві вінничанки.

Двадцятирічна Карина Оліх брала участь у конкурсі «Міс Вінниця 2018», на якому отримала титул віце-міс. Зріст дівчини 177 см, у власній презентації на сайті всеукраїнського конкурсу дівчина зазначила, що мріє створити власну клініку пластичної хірургії, і заради здійснення мріхї вчиться у двох університетах. Також вона чемпіонка України з волейболу, а наразі ще й працює в модельному агентстві.

Як Карина розповіла Vежі, вона довго вагалася чи варто йти на конкурс «Міс Україна 2018».

– На наступний день після конкурсу «Міс Вінниця» мені зателефонували з комітету «Міс Україна» та запропонували заповнити анкету та взяти участь у конкурсі. Довго вагалася чи йти на конкурс, адже навчання у медичному та юридичному університетах займає багато часу та сил. Після обговорення з близькими, дізнавшись детальніше про конкурс, я вирішила спробувати. Зараз, після кастингу, співбесід, зустрічей та заходів різних напрямів я рада, що використала цю можливість і стала частиною конкурсу «Міс Україна».

– Я була налаштована, що у конкурсному відборі буде складно. Якщо не помиляюся, заповнили анкету близько 10 тисяч дівчат і я розуміла, що потрібно проявити себе, показати себе внутрішньо і зовнішньо, виділитися і запам’ятатися. Але ті емоції, які я отримую впродовж підготовки, настільки подобаються і надихають мене, що всі складнощі залишаються непоміченими.

– Можливість взяти участь у конкурсі такого масштабу надихає готуватись та вдосконалюватись. Звичайно, дещо обмежила свій раціон харчування, продовжую тренування у залі, працюю над собою. Більше уваги все таки приділяю духовному розвитку, намагаюся бути корисною у соціумі, а не потішити своє самолюбство участю в конкурсі.

Благодійний проект, який презентує дівчина пов’язаний зі сферою медицини та спрямований на збереження репродуктивного здоров`я жінки. Карина Оліх зазначає, що планує розвивати цей проект у майбутньому та сподівається, що зможе залучити небайдужих, збільшивши свої можливості.

Ще одна вінничанка із ТОП-50 – дев’ятнадцятирічна Марія Костенко. Зріст дівчини 172 сантиметри, у презентації на сайті Марія зазначила, що має юридичну освіту, захоплюється моделінгом та подорожами по світу.

 

Дівчина вже має декілька престижних нагород та перемог, зокрема, вона стала переможницею конкурсу «World Beauty 2017», на якому представляла Україну, а також отримала друге місце на конкурсі світового масштабу «Universe Beauty 2018». Цей конкурс відбувся у В’єтнамі, а переможницю вибирали серед представниць 20 країн.

– Коли я була маленькою дівчинкою, завжди мріяла вирости і стати красивою, як дівчата на екранах телевізорів, які брали участь в конкурсах краси «Міс Україна». В 7 років я з мамою намалювала «плакат мрій», які я повинна здійснювати до 25 років і одна з моїх мрій була потрапити на велику сцену в Києві, в розкішному платті, де на мене будуть дивитися тисячі і сотні людей. Зі шкільних та студентських років я намагалася брати участь в конкурсах, як «Міс ВКІ» , «Міс Вінниця», але чомусь я ніколи не проходила відбір. Протягом 3 років я також відправляла заявку на «Міс Україна» з надією, що мене помітять і хоча б запросять на кастинг, але постійно була тиша і я почала сильно комплексувати і вважати себе некрасивою.

– Наприкінці 2017 року мене запросили в Москву на конкурс краси «Мiss world Beauty», де були учасниці з 10 країн. У той час конкуренції не відчувала взагалі, тому зайняла перше місце. Головне – потрібно бути впевненою в собі та вірити в себе. Цього року я вирішила зробити ще одну спробу і відправити заявку на «Міс Україна», я чомусь була впевнена, що і на цей раз не пройду. Але через деякий час мені телефонують з комітету і запрошують на кастинг. Поки мені щось там говорили по телефону, на емоціях щастя і радості я стискала руки до слідів крові! Описати той момент неможливо, знаю лише його я.

– Кастинг проходив трішки хвилююче для мене, заміряли мій зріст та параметри, поставили декілька запитань і сказали чекати запрошення на спільну бесіду з дівчатами та комітетом. Я, хвилюючись, поїхала додому і дочекалася дзвінка, коли мене запросили на вечерю з учасницями та організаторами. Той вечір пройшов на незабутніх емоціях, кожна з дівчат розповідала про себе, про свої плани на майбутнє, ми веселилися, сміялися, підтримували розмову, я відчувала себе «в своїй тарілці», де поряд зі мною були лише однодумці. Після тієї зустрічі раз в тиждень оголошували по одній десятці претенденток на участь в конкурсі. З кожною десяткою я все більше нервувалася, тому що не бачила свого імені. І нарешті я пройшла відбір в 50 учасниць!

– З першого дня після оголошення побігла в зал, щоб приводити себе у порядок, більше почала займатися уроками англійської, і звичайно комітет дав нам всім завдання зробити благодійний проект. Дуже довго думала, що ж зробити дійсно корисного, щоб могло допомогти комусь в здійснені мрій. Дуже багато ідей крутилося в голові і лише через місяць я зіткнулася з проблемою мам і діток в своєму місті. Що саме я хочу зробити і як допомогти , я залишу в секреті , тому що вважаю не потрібним хвалитися і розповідати про те, чого ще не зробив. Роботи щодо здійснення проекту дуже багато. Якщо все піде по плану, то про нього дізнаються, а особливо в моєму місті.

– Першого серпня будуть оголошувати фіналісток конкурсу і я трішки починаю хвилюватися, адже конкуренція сильна. У мене ніхто не вірить так сильно, як вірю в себе я. Цей конкурс спонукає мене більше працювати над собою, за що я і вдячна всім тим, хто вірить в мене і підтримує.

На початку серпня Національний комітет «Міс Україна» оголосить 25 учасниць, обраних з усіх претенденток. Зазначено, що дівчат обиратимуть згідно з усіма критеріями, регламентованими міжнародними конкурсами, з якими співпрацює Національний комітет «Міс Україна». Три дівчини, які переможуть в фіналі конкурсу «Міс Україна 2018», отримають змогу представляти країну на міжнародних конкурсах Miss WorldMiss Earth та Miss International.

Читайте також: У Вінниці обрали найкрасивіших дівчат міста на конкурсі “Міс Вінниця”-2018. ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото з сайту конкурсу “Міс Україна”

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору