Дві ночі вінницькі трамваї перевозитимуть пасажирів на годину менше

На дві ночі декілька трамвайних маршрутів змінять розклад руху. У зв’язку із ремонтом трамвайних колій по Хмельницькому шосе, трамваї Вінниці в ніч на 11 та 12 липня курсуватимуть лише до 23 години. 

Ремонт трамвайних колій по Хмельницькому шосе відбувається у нічний час, щоб не створювати додаткових незручностей вінничанам. Тому, аби встигнути із запланованим обсягом робіт, транспортники зменшили графік руху деяких трамваїв на одну годину. Це стосується маршрутів №1, №4 та №6, які згідно графіку на сайті “Вінницький трамвай” зазвичай перевозять пасажирів майже до опівночі.

  • Такі зміни розпочинаються вночі сьогодні та завтра, лише на одну годину зменшиться час перевезень пасажирів, – розповідає начальник відділу експлуатації “Вінницької транспортної компанії” Микола Заверюха. –  У нас по Хмельницькому шосе розташоване трамвайне депо і інакше трамваї просто не зможуть заїхати, тому їм потрібно завершити всі роботи до 23 години. І на цей час будуть працювати автобуси, що довозитимуть вінничан.

Перевезення пасажирів на ділянці від площі Гагаріна до Барського шосе буде здійснюватися спеціальними муніципальними автобусами, вартість проїзду у яких становить 3,50 гривень. Водночас у “Транспортній компанії” зазначають, що зранку трамваї розпочнуть працювати у звичний час – о 5:30.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору