× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дві київські компанії змагатимуться за будівництво готелю у палаці Потоцьких в Тульчині

На території палацу Потоцьких в Тульчині на Вінниччині мають створити готель. Про це вчора, 9 квітня, розповів голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Нині розпочались роботи щодо визначення майбутньої долі західного корпусу палацу Потоцьких у Тульчині. Два роки поспіль на території відбувався OperaFest Tulchyn і якщо два корпуси мали досить пристойний вигляд, то третій виділявся не найкращим чином. Голова вінницької ОДА Валерій Коровій розповів, що це питання не залишають без уваги і вже відбулись перемовини з декількома потенційними інвесторами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цьогорічний OperaFest Tulchyn-2019 буде шестиденним та з оновленим простором фестивалю

– Це дуже серйозне комплексне рішення і ми рухаємось у декількох напрямках. Ми дійсно, крок за кроком, в рамках поточних витрат, відновлюємо приміщення, в які не потрібно вкладати великі капітальні видатки. Ви це бачили і ми цього року роботу будемо продовжувати.

Як приклад, цього року під час ОпераФесту у палаці планують обладнати галерею. Також інвестують в підвищення «енергетичної логістики»: трансформатори та кабелі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від “Гуцулки Ксені” до діснеївських персонажів: чим вражатиме Operafest Tulchyn-2019

– Щодо західного корпусу, то вже зробили оцінку будівлі, провели декілька перемовин і сьогодні вже відомо, що дві київські компанії готові взяти корпус у довгострокову оренду та перетворити його у готель. Наразі проводиться експертна оцінка вартості, яка стане відомою незабаром, потім її погодять із Міністерством культури та найближчим часом на сесію обласної ради винесуть проект рішення про оголошення конкурсу на здачу об’єкта в довгострокову оренду під готельний комплекс.

– Після того, як обласна рада дасть згоду – буде проголошено конкурс і визначиться переможець. Попередньо, на час від проектування до виконання конкретних робіт, може піти від трьох до п’яти років.

Так “сховали” будівлю під час OperaFest 2018 року

Щоправда, які саме компанії планують взяти участь у конкурсі очільник ОДА не розповів, але зауважив, що вони мають досвід у готельному бізнесі та брали активну участь у підготовці оперного фестивалю минулих років.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору