Два кілометри дороги на Бучми відремонтують за 15 мільйонів

Міська влада планує оновити дорожнє покриття та тротуари вздовж всієї вулиці, що становить майже два кілометри. Завершити роботи за попереднім орієнтовним графіком можуть восени. 

Відповідний тендер з’явився на сайті публічних закупівель 13 травня. Замовником робіт є департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. На капітальний ремонт дороги по вулиці Бучми (від Привокзальної до кінцевої зупинки громадського транспорту) з міського бюджету готові виділити 15 258 735, 73 гривні.

Згідно із тендерною документацією, роботи стосуватимуться не лише проїжджої частини, а й тротуарів. Протягом ремонту дорогу по вулиці повністю не перекриватимуть – поки роботи відбуватимуться на одній половині шляху, іншу залишать для руху транспорту.

Загалом, ремонтникам необхідно буде відремонтувати майже два кілометри дороги та тротуарів. Там укладуть новий асфальт, встановлять нові поребрики та металеве огородження. Кришки люків замінять на нові із символікою міста Вінниці, також встановлять нові прозорі зупинки громадського транспорту.

Щоправда, створення велодоріжок по вулиці не передбачено. У департаменті комунального господарства та благоустрою розповіли, що тротуар завузький. Виносити велодоріжки на проїжджу частину також не будуть, адже не можуть обмежувати дорожнє полотно.

За попереднім графіком робіт, капітальний ремонт дороги по вулиці Бучми мають виконати у період з червня до середини вересня.

Тендерні пропозиції учасники можуть подавати до кінця травня, після чого оголосять аукціон та визначать виконавця робіт.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору