Дубль-2 громадських слухань: чи збудують на Арабея новий житловий комплекс «Greenʼs»

Вінничан знову кличуть на громадські слухання щодо будівництва житлового комплексу «Greenʼs» по вулиці Генерала Арабея. Нині ще триває громадське обговорення щодо можливості майбутнього спорудження житлового масиву.

Замовником даної документації є ПП «Азимут-Транзит». Так, на даній ділянці, площею близько гектара, забудовником пропонується сорудити три багатоквартирних житлових будинки, у двох з яких передбачено прибудування нежитлових приміщень. У шестиповерхових будівлях заплановано створити 236 квартир, а на верхніх поверхах будинків облаштувати мансарди.

Щодо благоустрою, то біля житлового комплексу облаштують дитячі та спортивні майданчики, зони для відпочинку, для вигулу собак, а також паркувальні місця. Як зазначають у департаменті правової політики Вінницької міськради, територія будівництва не зачепить лісу, який знаходиться поряд.

Громадські слухання з даного питання вже відбувалися у Вінниці 12 квітня. Однак, саме ліс, що поряд із будівництвом, став каменем спотикання для громадян, котрі прийшли на слухання. А тому їх буде проведено повторно із урахуванням тих питань та пропозицій, котрі надходили протягом періоду обговорень.

Повторні громадські слухання стосовно таунхаусу «Greenʼs» відбудуться 1 червня о 18.30 годині в приміщенні Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, за адресою: м. Вінниця вул. Генерала Арабея, 7.

З додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55, а також на офіційному сайті міської ради www.vmr.gov.ua в розділі Прозоре місто – Громадське обговорення. Пропозиції та зауваження з даного питання також можна надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною адресою.

Для реєстрації та участі в обговоренні потрібно мати документ, що посвідчує особу та підтверджує постійне проживання на території міста.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору