ДСНС вимагає закрити 14 закладів на Вінниччині через суд: дитсадки та школи. ПЕРЕЛІК

Після пожежі в ТЦ у російському Кемерово, український уряд дав доручення перевірити всі подібні заклади в Україні, а також дитсадки, школи, та інші об’єкти, де перебуває багато людей. 

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області станом на 20 червня 2018 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 1393 закладах, з них: 1194 закладів освіти; 51 закладів охорони здоров‘я; 148 торговельних підприємств.

 

За порушення вимог пожежної безпеки  та відповідних заходів у Вінницькій області до адміністративної відповідальності притягнуто 1393 керівника закладів та відповідальних посадових осіб.

Також за результатами перевірок подано до адміністративного суду 14 позовних заяв на призупинення експлуатації об’єктів.

Всього виявлено 14 об’єктів з масовим перебуванням людей, за результатами перевірок яких направлено позовні заяви до адміністративних судів щодо застосування запобіжних заходів.

Майже до усіх об’єктів обраний вид запобіжного заходу: повне зупинення експлуатації будівлі або ж її частини. 

1. Вінницька міська Благодійна організація “Благодійний заклад-центр естетичного виховання дітей” (м. Вінниця, вул. Москаленка, 42).

19 правопорушень серед яких: шляхи евакуації не забезпечені евакуаційним освітленням; будівля та приміщення закладу-центру не обладнані системами протипожежного захисту; двері на шляхах евакуації з приміщень груп та роздягалень не відчиняються в напрямку виходу із цих приміщень.

2. ДНЗ “Колобок”( Літинський р-н, с. Пеньківка, вул. І.Ю. Бурлаки, 12) 7 правопорушень серед яких : будівлю не обладнано системою протипожежного захисту; не проведено вогнегасну обробку деревяних елементів конструкцій горища; навчальний заклад не забезпечено зовнішнім протипожежним водопостачанням згідно з вимогами будівельних норм.

3. ДНЗ “Перлина” (Вінницький р-н, с. Горбанівка, вул. Українська, 21)

  11 правопорушень серед яких: будівлю не обладнано пристроями захисту від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів;  не забезпечено об’єкт відповідною кількість первинних засобів пожежогасіння згідно норм, а саме вогнегасників; не розміщено куточок з питань цивільного захисту.

4. ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ( Хмільницький р-н, м. Хмільник, вул. Столярчука, 29 )

12 правопорушень  серед яких: не відкориговано плани евакуації людей  на випадок пожежі; не всі наявні плани евакуації доповнені інструкціями, що визначають дії  персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей; не проведено замір, опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електричних мереж від короткого замкнення; будівля школи не захищена від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів.

5. ДНЗ (Шаргородський р-н, с. Носиківка, вул. Привітна, 1 б ) 

14 правопорушень серед яких: не розроблені інструктажі з  питань техногенної безпеки; пожежний щит не укомплектований  відповідним протипожежним інвентарем; на фасаді будівлі відсутній адресний вказівник; в приміщенні з’єднання електропроводів виконано в скрутку, а не за допомогою опресування, зварювання , паяння або затискачів.

6. ЗОШ-I ст. (Хмільницький р-н, с. Морозівка, вул. Шевченка, 12)

10 правопорушень серед яких: двері горищ утримуються відчиненими; дерев’яні елементи горищного покриття будівлі не обробленні засобами , які забезпечують 1 групу вогнезахисної ефективності;  підлога з горючих матеріалів не захищена під топковими дверцятами металевим листом.

7. ЗОШ ( Хмільницький р-н, с. Війтівці, вул. Жданова, 41)

10 правопорушень серед яких : наявнi вогнегасники не пройшли технiчне обслуговування в органiзацiю, що має вiдповiдну лiцензiю ДСНС України; посадовi особи не пройшли навчання з питань пожежної безпеки; територiю, а також булiвлi, споруди, примiщення не забезпеченi вiдповiдними знаками безпеки згiдно з ДСТУ.

Також до цього списку потрапили : СЗОШ Шаргородський р-н, с. Андріївка, вул. Центральна, 26 А; Сільський клуб, Шаргородський р-н, с. Теклівка, вул. Соборна, 3; Міжлісянський ДНЗ, Барський р-н, с. Міжлісся, вул. Польова, 3; Киянівська ЗОШ – сад І ст., Барський р-н, с. Киянівка, вул. Травнева, 26 ,а ;

КЗ “Томашпільська ЦРЛ“, Томашпільський р-н, смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 133; ЗОШ І-ІІ ст. Літинський р-н, с. Новоселиця, вул. Шкільна,16;  Лознянський ДНЗ , Хмільницький р-н, с. Лозна, вул. Садова,4

Читайте також: Шукай запасний вихід: чи можна врятуватися у вінницьких ТЦ під час пожежі. ОГЛЯД

Автор: Марина Седракян

Поділитись публікацією
Вгору