Другий мобільний оператор запустив 4G у Вінниці

Відтепер Вінниця – у переліку міст, де доступний 4G від мобільного оператора «Київстар».

Сьогодні, 6 квітня, послуга мобільного інтернету четвертого покоління стала доступною для абонентів у 20 населених пунктах – для цього вже встановлено понад 500 додаткових базових станцій.

Як повідомляє компанія на своєму сайті, йдеться про Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків, Тернопіль, Вінницю, Ужгород та Хмельницький.

Також від сьогодні 4G доступний на курортах та в пунктах перетину кордонів: Затока, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Рава-Руська, Старовойтове, Краківець, Устилуг, Шегині.

Зазначено, що 4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно з діючими тарифними планами. Скористатися послугами в 4G-мережі можуть всі клієнти оператора, чиї SIM-карта і смартфон підтримують цю технологію.

Для того, щоб перевірити, чи підтримує картка та телефон 4G можна скористатися USSD-кодами: *245*5# виклик – для перевірки смартфону; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт.

Також зазначено, що картки, які не підтримують 4G, можна безкоштовно замінити на нові в усіх фірмових магазинах «Київстар» або самостійно.

Зазначено, що оскільки частоти діапазону 2600 МГц мають невеликий радіус дії, покриття буде не суцільним.

– Запуск в діапазоні 2600 МГц – це тільки початок, справжній досвід використання 4G абоненти зможуть отримати влітку, коли ми будемо запускатися в діапазоні 1800 МГц, – зазначив Петро Чернишов, президент Київстар.

Читайте також: Тестовий 4G у Вінниці: з довгими чергами та нестачею sim-карт

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору