× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Доводиться згинатись удвічі»: у Вінниці просять оновити кіоски з продажу проїзних квитків. ФОТО

Із закликом встановити нові кіоски з продажу проїзних квитків до Єдиної системи місцевих петицій звернувся вінничанин Геннадій Кіт.

«На зупинці трамвая “вул. Д. Галицького” кіоск з продажу проїзних документів – суцільне глузування ВТК з усього населення м. Вінниці або принаймні з тих, хто захоче там щось купити. Для кого і для чого нам такі “європейські кіоски”?»- йдеться у зверненні.

Автор петиції закликає представників Вінницької міського ради перевірити на собі сервіс ВТК, та придбати проїзний квиток у кіоску на трамвайній зупинці імені Данила Галицького, висота якого не перебільшує 80-85 сантиметрів і «доводиться згинатись вдвічі», аби таки придбати там квиток – додає автор.

 

Трамвайна зупинка “Вул. Данила Галицького”

У Вінниці почали демонтувати старі, радянські кіоски, тому деякі вулиці міста красуються новими та зручними для використання ятками.

Трамвайна зупинка “Залізничний вокзал”

Зупинка “Площа Гагаріна”

Зупинка “Ринок Урожай”

 

Незважаючи на оновлення кіосків на центральних та головних вулицях міста, у самому серці Площи Перемоги стоїть така ж радянська блакитна ятка, що і на Галицького.

Зупинка “Площа Перемоги”

Декілька сучасних, але нетипових для формату жовто-блакитних кіосків Вінницької транспортної компанії розташовуються на зупинці Валентина Отамановського та на Проспекті Юності.

Наразі петицію підписали лише 7 людей з 350 необхідних, до кінця терміну збору підписів лишилося 10 днів.

Автор: Дарія Марущак

Поділитись публікацією
Вгору