Доступність міста: на «Мапі звернень» тепер можна повідомити про погані бордюри чи пандуси

«Мапа звернень громадян» на сайті міської ради розширює свій функціонал – тепер на мапі міста можна буде позначати ділянки вулиць, що викликають незручності у маломобільних верств населення: людей з інвалідністю та батьків з дитячими візочками.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов. Якщо на певній ділянці немає пандусу чи пониженого бордюру – на мапі звернень можна буде залишити відповідний відгук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пандусна екскурсія: Вінницю перевірили на доступність особливі люди з десяти міст

– Додатковий інформаційний шар відображатиме проблемні локації. Повідомляти про це можна буде з допомогою нового сервісу «Доступність вуличної мережі міста», заповнивши відповідну форму звернення на мапі. А відпрацьовувати дані будемо разом з громадською організацією «Гармонія», аби визначати пріоритетні завдання та оперативно і якісно реагувати, – йдеться у дописі. – Упевнений, що така форма комунікації з мешканцями допоможе нам зробити наше місто ще комфортнішим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доступність мистецтва та історії: чи можуть люди з інвалідністю потрапити у вінницькі музеї? ОГЛЯД

Окрім цього, на мапі також можна буде моніторити хід виконання робіт з усунення недоліків. Наразі департамент інформаційних технологій завершує тестування сервісу.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору