Дороги Вінниччини заасфальтують на понад 300 мільйонів

На Вінниччині до кінця 2017 року відремонтують дороги загального користування за 324 мільйони 505 тисяч гривень. Ці гроші витратять на латання ям на автошляхах та на експлуатаційне утримання.

Про це повідомив начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук.

  • На 2017 рік Укравтодором доведений план фінансування дорожнього господарства у Вінницькій області по поточному ремонту та експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування. Менше половини суми – 153 мільйони 217 тисяч – це поточний середній ремонт, решта коштів – 171 мільйон 288 тисяч – план по експлуатаційному утриманню доріг, – говорить Ігор Корольчук.

За його словами, до ремонту доріг загального користування й залучаються кошти міських, районних, селищних та сільських рад у якості співфінансування на договірних засадах.

  • З початку 2017 року надійшло коштів на загальну суму 1 мільйон 441 тисяча гривень – це, в тому числі, Бершадський, Гайсинський та Тиврівський райони. Також ведуться переговори з іншими районами області. Розпочато роботи по Гайсинському району силами підрядної організації ДП «Вінницький облавтодор», – каже головний дорожник області.

Крім того, у Вінницькій області діє так званий урядовий експеримент, коли 50% суми за рахунок коштів перевиконання надходжень митних платежів направляється на розвиток автодоріг. Остання така сума, яка надійшла нещодавно, становила 30 мільйонів. Нині у Служби автодоріг Вінниччини розроблена проектна документація на чотири об’єкти ремонту саме завдяки цим надходженням.

  • Оголошено торги на виконання робіт по маршруту Вінниця – Могилів-Подільський протяжністю 17 кілометрів, вартістю 151 мільйон гривень. Аукціон проходитиме 5-10 травня цього року. А також додатково розробляється документація на три об’єкта того ж напрямку протяжністю 7,3 кілометра та вартістю 96 мільйонів. Додатково планується освоїти в поточному році від 240 до 300 мільйонів гривень, – зазначає Ігор Корольчук.

Щодо ям на вінницьких дорогах, то після зими їх було виявлено загальною площею 531 тисяча 500 м2. За даними Корольчука, станом на 20 квітня 2017 року ліквідовано трохи більше третини з них – 143 тисячі 896 м2. З них, на дорогах державного значення – 136 567 м2, на дорогах місцевого значення – 7 329 м2.

  • На даний час максимальна кількість працюючих бригад складає 46 власних та 4 залучених субпідрядом одиниць, 45 в середньому на день. З початку року працює 11 асфальтобетонних заводів (АБЗ), випущено 14 тисяч 31 тонна гарячого асфальтобетону. Виконуються роботи з організації безпеки дорожнього руху. Одним із пріоритетних напрямків робіт є прибирання сміття на узбіччях, смугах відводу, зупинках, – додав Ігор Корольчук.
Головне фото – volynnews

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією