Допомогти почути музикою: у Вінниці відбудеться вечір для молоді «Вписанка»

«Вписанка» – це благодійний музичний вечір у легкому форматі, де кожен зможе поділитися своєю творчістю, пригоститися смаколиками та чаєм, а також допомогти людині, котра не може чути звуки.

7-го жовтня о 18.00 у коворкінгу Донецького національного університету відбудеться благодійний музичний вечір для молоді «Вписанка». Одна із організаторок події львівянка Соня Чабан розповіла Vежі, що це вже друга подібна подія — перша була в Києві.

  • Річ у тім, що ми готувались до мандрівки Європою і вирішили, що не можна поїхати закордон і не показати іноземцям таку важливу частину нашої культури, як український автентичний спів. Ми зібрали колектив з 11 людей і почали працювати. Це означає, що ми знайшли автентичні українські пісні, розібрали їх на голоси, вивчили слова і співали на перерві/під час прийому їжі/вночі/всюди/завжди. Звичайно, не все було так просто, але якщо є велике бажання, то можливо все. І у нас вийшло, – розповідає Соня.

Колектив співав спочатку у Бельгії, потім у Німеччині. Соні здалося, що слухачам такий формат та спів дуже сподобався.

  • Після повернення в Україну ми відчули, що нам трохи не вистачило, що ми хочемо і можемо поспівати ще, але робити це просто для себе вже не було цікаво. Команда знову зібралась, і почався мозковий штурм. Що саме? Як? Де? Коли? Для кого? Так з’явилась “ВПИСАНКА”, – додає організаторка.

Назва також обиралася не просто так — це своєрідна гра слів. Писанка – щось дуже пов’язане із культурою та звичаями України , “вписка” – щось дуже молодіжне, студентське. Такий симбіоз і створив «Вписанку».

Ідея проекту – популяризація української музики, об’єднання творчої молоді для спілкування та культурного проведення часу разом. Усі зібрані кошти направляються на благодійність. У Вінниці з цим організаторам допомагатиме БФ «Подільська громада».

Організатори зазначають, що «Вписанка» – це чудова нагода відпочити та поспілкуватись з активними, творчими людьми на актуальні теми. В програмі пісні молодих українських виконавців, які прагнуть поділитися з вами своїм внутрішнім світом, думками та творчістю, отримавши від вас позитивні емоції та щирі оплески. Жива музика, ароматний чай з різними смаколиками та хороша компанія – це все, що треба, щоб зробити ваш вечір максимально затишним і приємним.

  • У нас будуть виконавці з різних міст України. Наприклад, із Києва, Ужгорода, Львова, Дніпра та Вінниці. Взагалі ми хочемо, щоб це був такий затишний «ламповий» вечір. Кожен охочий зможе поспівати за бажанням. Прохання лише до гуртів, щоб писали нам на сторінку і ми могли анонсувати їх виступ, – розповідає Соня Чабан.

Вхід без реєстрації – 60 грн, з реєстрацією – 40 грн. Всі зібрані кошти будуть передані на благодійність.
Організатори події – випускники Української Академії Лідерства.

Фото зі сторінки Соні Чабан у фб

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору