× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Допомогти маленьким серцям: у Вінниці влаштують благодійний концерт та аукціон

У п’ятницю 19 квітня Вінниця долучиться до XІV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». В її рамках о 15:00 на Європейській площі буде влаштовано концерт, майстер-класи, а також благодійний аукціон.

Як повідомляє Вінницька міська рада, метою цьогорічної акції є збір коштів для закупівлю кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. З 1 по 30 квітня по всій території України відбуватимуться різноманітні заходи, спрямовані на допомогу дітям з хворобами серця.

Зазначено, що концерт відбудеться зокрема за участі вихованців закладів культури міста, на локації також виступатимуть аніматори, працюватиме команда “Smile-волонтерів”. Окрім того, всі бажаючі зможуть взяти участь у благодійному аукціоні.

Благодійний внесок можна зробити, поклавши кошти у скриньку волонтерів, які ходитимуть містом, або ж зробити внесок онлайн через сайт Благодійного фонду «Серце до серця» (розділ «Зробити внесок онлайн»).

Також можна перерахувати кошти на єдиний рахунок фонду: р/р 2600501306399 в ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Вінницької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору