× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Добро, весна і любов: до Вінниці з концертом приїде «Піккардійська Терція»

До Вінниці у травні завітає вокальна формація «Піккардійська терція». На концерті, який стане першим у музичному турі вокалістів, вони презентують абсолютно нову програму «Музичні етюди».

Самі «піккардійці» дуже мало повідомили про цю програму. Зазначили тільки, що «на глядачів чекає музичний вечір, сповнений світла, добра, весни, любові». Прихильники формації знають, що саме це у своїх піснях вони несуть, то ж вечір обіцяє стати незабутнім.

Нагадаємо, що у 2017 році музична формація «Піккардійська терція» відкривала День міста на Майдані Незалежності. Тоді чоловіки без інструментів, виключно акапельно виконали для Вінниці свою нову програму «Лети».

Цього разу концерт «піккардійців» відбудеться 4 травня в Будинку офіцерів (проспект Коцюбинського, 37). Початок – о 19:00. Квитки, вартістю від 190 до 450 гривень, можна придбати ТУТ, або в касі Будинку офіцерів. Довідки за телефоном: (067) 455 76 46.

Окрім Вінниці, травневі концерти «Піккардійської Терції» охоплять ще такі міста, як Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кам’янець-Подільський і Червоноград.

Перший виступ новоствореного секстету «Піккардійська терція» відбувся 24 вересня 1992 року у Львівському національному університеті ім. І. Франка. А перший дебютний компакт-диск «Сад ангельських пісень» вони випустили у 1996 році. Відтоді «піккардійці» випустили п’ятнадцять альбомів та збірок у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… Виступали на численних міжнародних концертах та фестивалях (Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарії і навіть Сингапур), а в березні 2008-го вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди – Національної премії України ім. Т. Шевченка. На 95 відсотків репертуар «Терції» – україномовний, хоча в пісенному активі секстету є пісні 12-ма мовами світу (джерело – tercia.com.ua).

Фото – UKRAzone

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору