До Всесвітнього дня «Дякую» біля вежі Артинова роздаватимуть спеціальні листівки

Сьогодні, 11 січня, вінничани зможуть долучитися до святкування всесвітнього дня слова «Дякую». Усіх охочих запрошують на захід «Дякую Тобі…», у рамках якого на оригінальних листівках можна написати слова вдячності своїм рідним та близьким людям.

У «найвдячніший» день року, організатори заходу «Дякую Тобі…» запрошують вінничан звернутися до тих, хто рідко чує ці слова, але заслуговує на них. Сьогодні на Європейській площі, біля Вежі, о 15:00 слова вдячності можна буде написати на спеціально підготовлених листівках, які можна буде отримати на місці безкоштовно. З однієї сторони листівка прикрашена зображенням одного з символів Вінниці – Вежі. На іншій стороні написано лише слово «Дякую», тому вінничани зможуть дописати кому та за що вдячні. Листівки після цього можна забрати з собою та подарувати близькій людині.

Всесвітній день «Дякую» відзначають 11 січня за ініціативою ООН та ЮНЕСКО.

У Вінниці захід «Дякую Тобі…» організували «Центр підліткових клубів за місцем проживання» та Вінницька молодіжна рада, під патронатом Відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради. Організатори заходу прагнуть аби слова подяки ніколи не виходили з моди та про них не забували.

Фото з сайту Вінницької міської ради

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією