До Вінниці запрошують на всеукраїнський форум про “зелений” туризм

Наприкінці квітня у Вінниці відбудеться форум, на якому обговорять, як ефективно  розвивати сільський “зелений” туризм в Україні та як використовувати людський та природній потенціал для розвитку цієї галузі.

Основна тема форуму, зі слів організаторів – обговорення можливості співпраці в певних об’єднаннях задля ефективного розвитку зеленого туризму в Україні. На думку координаторів проекту, ця галузь поступово набуває популярності.

  • Ми сподіваємось, що в якості спікерів будуть представники Міністерства аграрної політики України, гості з Києво-Могилянської бізнес-школи, а також зі Спілки сприяння розвитку зеленого туризму, – розповів Vежі  координатор проекту Ярослав Геращенко.

Окрім цього, слухачам розкажуть, як залучити певні ресурси  в зелений  туризм та як розвивати його за допомогою кластерної моделі. Тобто, за допомогою об’єднання в певні громади, де кожен підрозділ виконує свої функції і таким чином доповнює один одного.

Форум триватиме з 21 по 22 квітня,  в готелі «Поділля». У другий день координатори проекту планують організувати лекції та тренінги у галереї «Арт-Шик» (вулиця Артинова, 12А).

Участь у форумі безкоштовна, проте потрібно пройти попередню реєстрацію, що триває до 5 квітня. Учасникам з інших міст України організатори обіцяють покрити всі витрати, пов’язані з проживанням, проїздом та харчуванням. Зареєструватись можна за посиланням ТУТ.

Головне фото: blog.meta.uа

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією
Вгору