× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці їде Katya Chilly говорити “про звук як систему координат”

9 лютого о 16:00 у Молодіжному центрі “Квадрат (вул. Театральна, 15) відбудеться творча зустріч зі унікальною українською співачкою Katya Chilly. 

Як повідомляють організатори події, Katya Chilly прибуде до Вінниці не лише, щоб заспівати, але й поговорити про “звук як систему координат”.

Так, під час заходу обіцяють навчити “слухати своє тіло”, поговорити “про давні принципи пізнання Світу: як навчитися читати зовнішній світ як Книгу Буття”, а також “про те, як навчитися структурувати зовнішній простір за принципом Йоги, аби зовнішній простір був союзником, а не перешкодою: принципи відповідності та імені.

Зустріч відбудеться у форматі запитання-відповіді. Вхід для дітей – вільний, для решти – організаційний внесок в сумі 250 гривень. Окрім того організатори обіцяють зварити для всіх масалу. Для замовлення квитків організатори просять зв’язатися з ними за телефонами 098-97-52-206 або 093-42-89-695 (Наталія Демчук)

KATYA CHILLY – співачка, музикант, композитор, представник UNDP Ukraine|ПРООН в Україні, муза в Katya Chilly Group 432Гц, дослідниця, етнограф, антрополог.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору