× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці їде фестиваль-ярмарок вітчизняних виробників «Made in Ukraine»

10:46
Автор: Vежа

Вже за декілька днів Центральний міський парк перетвориться на open-air ярмарок українських товарів. Все тому, що до Вінниці приїде фестиваль виробів у товарів «Made in Ukraine».

Протягом двох днів, 30 червня та 1 липня, у парку свої товари та послуги пропонуватимуть понад 80 виробників. Можна буде знайти посуд та одяг, прикраси та сувеніри, а ще багато інших речей від українських брендів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Made in Ukraine по-вінницьки: справжній грецький салат від грека, оригінальний одяг та авторське вино

Фестиваль – це не лише місце для купівлі речей, а ще й локація з різноманітними розвагами. Зокрема, щоб ніхто не залишився голодним, облаштують фуд-корт, а для того, аби відвідувачі отримали гарні світлини на згадку – встановлять тематичну фотозону. Не забудуть також про дітей та їхніх матусь, тому на фестивалі буде дитяча зона з іграми та аніматорами, а також на майданчику буде обладнано спеціальні будиночки для годування та перевдягання наймолодших.

Зауважимо, що вхід вільний.

Проект «У пошуках Made in Ukraine» – був започаткований у 2013 році українською журналісткою та блогеркою Юлією Савостіною як персональний експеримент згідно із яким мала прожити рік, користуючись лише товарами українського виробника. Тепер фестиваль – це віртуальний та реальний майданчик для знайомства українців та європеців з українськими товарами і послугами.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.