× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці приїдуть джазмени з Нью-Йорку на Міжнародний день джазу

Сучасні джазові майстри BENITO GONZALEZ TRIO з Нью-Йорку вперше відвідають Україну і наприкінці квітня виступлять з концертом у Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат”, що на Театральній, 15.

До Міжнародного Дня Джазу, музиканти приїдуть 24 квітня із концертом о 20:00. Вхід вільний, але кількість місць обмежена, тож для того, щоб потрапити на захід, потрібно зареєструватися.

BENITO GONZALEZ TRIO це – тріо відомого піаніста Беніто Гонсалеса, до складу якого входять контрабасист Essiet Okon Essiet і молодий італійський барабанщик Alessandro D’Anna. До України колектив приїздить у рамках світового туру на підтримку щойно записаного альбому – триб’юту “Passion Reverence Transcendence”, присвяченому одному з найвидатніших піаністів в історії джазу – Маккою Тайнеру.

Піаніст Беніто Гонсалес двічі номінований на Греммі за багаторічну співпрацю та спільні записи із легендою джазової сцени Кенні Гарретом, а за словами видання JazzTimes, є «одним із найкращих нових джазових піаністів».

Також, Беніто Гонсалес визнаний багатообіцяючим піаністом і композитором завдяки успішному дебютному альбому «Start Point» (Крісчен МакБрайд, Антоніо Санчес, Рене Маклін, Рон Блейк) і першої премії на головному американському конкурсі джазових піаністів “Great American Jazz Piano Competition” у 2005-му році.

Новий альбом Тріо Беніто Гонсалеса “Passion Reverence Transcendence”, з яким вони виступатимуть в Україні, на думку американських критиків, – це аж ніяк не черговий триб’ют, тріо глибоко переосмислює музику Тайнера, залишаючи його на першому плані та водночас «оселяючись» поруч із ним на тій особливій території сучасних джазових майстрів.

Читайте також: Мистецтво на рейках та концерт у вагоні-ресторані: вінничани мають змогу потрапити на унікальний “ГогольTrain”

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору