× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці приїде театр тіней Teulis з шоу про кіно та мрії

Столичний театр тіней Teulis збирається до Вінниці. Шоу «Твоя тінь» із захоплюючими декораціями, грою світла та оптичними ілюзіями покажуть вінничанам наступного місяця. 

Український театр тіней Teulis у своїх шоу поєднує складну акробатику, театральне мистецтво, оптичні ілюзії, яскраві відеопроекції та, звичайно, звуковий супровід. За останні чотири роки театр  був фіналістом найбільших талант-шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччині, а також гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії та Японії.

 

Шоу «Твоя тінь» розповідає історію геніального режисера, який протягом всієї історії знаходиться в творчих пошуках. Він знімає одну картину за одною, але не все так просто – дорога до успіху терниста і йому доведеться пройти через шлях проб і помилок, перш ніж він отримає заслужену нагороду. Протягом усієї історії, головні герої будуть мандрувати у своїх спогадах, де вони закохувались та сварились, аби зрештою об’єднатися та здійснити свою мрію.

 

– Щороку для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об’єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в цьому році з шоу «Твоя тінь». У ньому будуть включені фрагменти з уже відомих шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія», а також номери які ви раніше не бачили, – зазначають організатори на сторінці шоу у Facebook.

До речі, у цьому шоу вперше театр Teulis взаємодіє з глядачами – будь-хто із залу зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток.

 

Відбудеться вистава 10 березня у театрі ім. Садовського о 19:00. Придбати квитки можна також онлайн ТУТ. Найдешевші квитки коштують 120 гривень, а за найдорожчі – 350 гривень.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору