× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці приїде Георгій Тука говорити про виборче право для переселенців

27 липня з 14:00 до 16:00 у Вінницькому прес-клубі (Соборна, 68 (ІІ поверх), відбудеться дискусія щодо захисту виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та трудових мігрантів. 

Про це йдеться в прес-анонсі, поширеному для представників вінницьких ЗМІ. Організатори дискусії наголошують, що “через неврегульованість законодавства, внутрішньо переміщені особи п’ятий рік не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина. Майже 4% українських виборців залишаються без права голосу на місцевих виборах та в одномандатних округах на виборах до Верховної Ради.

Окрім того, як йдеться в анонсі, “під час заходу буде презентовано ініціативу громадськості та представників органів місцевого самоврядування м. Вінниця, спрямовану на захист конституційних прав внутрішньо переміщених осіб. Також обговорюватимуться перспективи проходження законопроекту №6240 «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян».

 

До участі в заході також запрошуються:

представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти,  представники політичних партій, Державного реєстру виборців, внутрішньо переміщені особи.

Модераторка дискусії:Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», співавторка законопроекту №6240 та координаторка Всеукраїнської кампанії «Кожен голос впливає».

Спікери:

– Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб

– Надія Пашкова, старша координаторка проектів IFES в Україні (тема: “Результати соціологічного опитування IFES”)

– Володимир Кіпень, голова ГО “Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу” (тема: “Регіональна історія успіху”)

 Для підтвердження участі зателефонуйте 050 193 24 23 або напишіть на електронну пошту grupa.vplyvu@gmail.com

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору