× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці на «VinLadyFest» приїде Віктор Ющенко та кращі бізнес-леді України

У Вінниці 17 та 18 квітня відбудеться жіночий бізнес-форум “VinLadyFest”. Його спікерами будуть кращі бізнес-леді України, відомі політичні діячі та бізнесмени. Серед них – Президент України (2005–2010) Віктор Ющенко, а також секретна гостя зі сфери шоу-бізнесу.

Організатори зазначають, що на учасників форуму чекає багато цікавих гостей, захоплюючих історій успіху, корисних і мотивуючих майстер-класів та багато сюрпризів.

Бізнес-форум для жінок триватиме протягом двох днів – 17 та 18 квітня.

Першого дня учасниці почують шість історій успіху від кращих бізнес-леді України, які завоювали міжнародні ринки, почали свою справу з нуля і змінюють уявлення суспільства про жінок в бізнесі. Серед них:
Наталія Нетовкіна, засновниця ювелірного бренду “ZARINA”, президент ГО “Ділові Українські Жінки”, засновниця благодійного фонду “Віра. Надія. Любов” (м. Київ);
Олена Ісаєва, власниця ТОВ “Укрфаворіт”, яке займає 30% ринку всіх зв’язуючих для ливарних підприємств в Україні вже понад 10 років (м. Мелітополь);
Марина Васильєва, засновниця ТМ “Pollardi”, найбільшого виробництва весільних суконь в Україні, які експортуються в 78 країн світу (м. Хмельницький) та інші.

Зокрема й секретна гостя, та її особу отранізатори не відкриватимуть до кінця. Дарія Радзіковська, маркетолог Вінницького клубу ділових людей, розповіла лише, що це буде “дуже відома жінка зі сфери шоу-бізнесу, яка дуже багато робить різних соціальних проектів, чим підтримує міжнародний імідж України”.

А у другій частині програми першого дня жіночого бізнес-форуму відбудеться панельна дискусія, учасниками якої стануть чоловіки – відомі політичні, суспільні діячі, бізнесмени та експерти:
Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні;
Віктор Ющенко – політик, державний діяч, Президент України (2005–2010), засновник та Голова Ради Інституту Президента Віктора Ющенка «Стратегічні ініціативи»
Андре Піллінг – керівник проекту “Agritrade Ukraine” (м. Гамбург, Німеччина);
Сергій Моргунов, Вінницький міський голова та інші.

– Панельна сесія називатиметься “He for She” (Чоловіки про жінок), – розповіла Дарія Радзіковська. – На ній чоловіки говоритимуть, що вони роблять для того, щоб жінка стала успішною, як вони їм сприяють, які мають спостереження… Адже жіночий бізнес робить країну більш успішною в тому плані, що жінка в бізнесі є більш соціально відповідальна: звертає увагу на такі речі, як екологічність бізнесу, соціальні програми. Також жінки багато участі беруть паралельно і в суспільному житті. Ось такі аспекти будуть висвітлюватися на цій панелі.

Також у перший день “VinLadyFest” відбудеться благодійний аукціон “Астерія”, на якому представлять ювелірні прикраси з бурштину, а зібрані кошти спрямують на підтримку притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

А другий день бізнес-форуму, 18 квітня, буде присвячений майстер-класам “Soft Skills”, на яких міжнародні експерти та відомі бізнеc-тренери допоможуть опанувати учасницям корисні навички. Спеціальна гостя – Марина Боржемська-Узелкова, телеведуча, тренер телепроекту “Зважені та щасливі” (м. Київ), яка розповість про здорове й гарне тіло як невід’ємну частину успішного життя.

– Оскільки ми славимося своєю атмосферою, буде багато подарунків, сюрпризів та розіграшів від наших партнерів, – поділилася Дарія Радзіковська. – Наші спікери будуть фотографуватися та спілкуватися з усіма у перервах. А на завершення влаштуємо невеличке афтепаті, щоб винагородити кожну учасницюю, яка працювала інтенсивно два дні на форумі. Це буде нетворкінг і невеличкий фуршет із шампанським.

“VinLadyFest” триватиме у Вінниці 17 і 18 квітня у концерт-холі МонБлан (вулиця Соборна, 34). На ньому виступлять більше 25 спікерів, участь візьмуть 150 жінок зі всієї України, а ведучим заходу буде Олександр Теренчук.

Що цікаво, участь у форумі абсолютно безкоштовна, але не всі бажаючі зможуть стати його учасницями. Основні критерії відбору анкет – наявність власного бізнесу (перевага надається власникам компаній з найманими працівниками) та висока мотивація. Щоправда встигнути подати заявку на участь можна ще до 18:00 10 квітня.

Детальніше про захід, програму та як взяти у ньому участь, читайте за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Організатор – Вінницький Клуб Ділових Людей за підтримки Вінницької міської ради та Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Захід проводиться за підтримки Проекту “Партнерство для розвитку міст” ПРОМІС/PLEDDG, який фінансується Урядом Канади, через Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств. На організацію та проведення просвітницького форуму “VinLadyFest” виконавчий комітет Вінницької міської ради виділив 100 тисяч гривень.

Фото – vinladyfest.com, politeka.net
Головне фото – thebusinesswomanmedia.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору