× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Вінниці на конференцію приїдуть розробники з американської корпорації Oracle

У Вінниці відбудеться перша конференція присвячена високонавантаженим технологіям. Щоб старт був вдалим, приїдуть спікери з-за кордону, зокрема, старший директор із розробки програмного забезпечення для підрозділу серверних технологій в Oracle America – найбільшому у світі розробнику програмного забезпечення для організацій.

Конференція відбудеться вже у неділю, 26 травня в хабі “Місто змістів”. Організували захід APEXREST – партнер Oracle в Україні, який займається розробкою, впровадженням, супроводом бізнес-додатків та корпоративних ботів з використанням сучасних технологій.

Перш за все, highload — вкрай відносне поняття. Воно ніколи не вимірюється кількістю запитів або швидкістю роботи сайту, тому що просто немає такого поняття, як «середній сайт». Усі сайти специфічні й однакова кількість запитів може призводити до абсолютно різних навантажень на різні ресурси. Якщо Ваш сайт або проект не справляється з навантаженням — усе, тепер Ви в клубі High Load.

– Причиною організації подій був приїзд людей з Oracle. Ми багато років вже проявляємо активну позицію щодо використання Oracle в Україні. Ми цей напрямок дуже активно просуваємо і нас помітили за кордоном. З нами зв’язалися ще у 2017 році і з того часу ми підтримуємо зв’язок. Цього року вони вирішили приїхати до нас в гості особисто. Джоель Калман – це людина, яка входить до ТОП-менеджерів Oracle, знає його засновника і це досить велика людина у компанії, – розповів організатор Олексій Вихристюк.

У суботу, 25 травня, розробники з корпорації Oracle матимуть зустріч із вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. Того ж дня вони візьмуть участь у традиційному для міста Велодні, і вже там можна буде поспілкуватися із гостями.

Сама ж конференція розпочнеться у неділю у 12:00 у хабі “Місто змістів”, що за адресою вул. Пушкіна 11. Вхід на захід – безкоштовний. Усе триватиме орієнтовно до 17 години і за цей час вінничани зможуть познайомитися та послухати таких спікерів:

Джоель Калман – старший директор із розробки програмного забезпечення для підрозділу серверних технологій Oracle в Oracle America, Inc. Aвтор декількох книг із технологій Oracle, включно з: «Expert One on One Oracle», «Beginning Oracle Programming», and «Mastering Oracle PL/SQL: Practical Solutions». Джоел має ступінь бакалавра наук у галузі комп’ютерних та інформаційних наук інженерного коледжу, державного університету Огайо.

Шакіб Рахман – менеджер із розробки програмного забезпечення в Oracle, де він керує проектуванням для Oracle APEX, і має на меті принести підприємству стильний дизайн і досвід світового класу. Shakeeb прагне розширити можливості розробників APEX з інструментами, необхідними для легкого створення красивих, швидких і доступних додатків.

Андрій Безгубенко – сконструював і ввів в експлуатацію понад 400 XRM (CRM) систем, що керують лояльністю, продажами, логістикою, маркетингом, завантаженням персоналу зовнішніх і внутрішніх ресурсів. Брав безпосередню участь у розробці операційної системи Windows. Microsoft включив його програму у свій світовий каталог рекомендованих та вивірених систем. Андрій – сертифікований консультант із введення систем управління підприємствами класу CRM XRM, сертифікований інженер і консультант з IT технологій дев’яти світових вендорів.

Олександр Краковецький – співзасновник і генеральний директор компанії DevRain, компанії, яка розробляє програмне забезпечення. Компанія займається створенням рішень для веб, клауду, мобільних пристроїв та штучного інтелекту. Також є співзасновником та технічним директором соціального стартапу DonorUA – автоматизованої системи набору та управління донорами крові. Цей стартап виграв кілька конкурсів, таких як Stockholm Startup Weekend: Соціальні інновації, IDCEE Hackathon, “Україна шукає стартапи” та інші.

Влад Уваров –  менеджер із розробки програмного забезпечення для відділу технологій Oracle Server Technologies компанії Oracle America. Він керує командою, відповідальною за побудову безперервної інтеграції та постачання контактів для Oracle APEX, а також залучення APEX до хмарних сервісів Oracle Database. Влад працює в Oracle з 2006 року й має досвід роботи в галузі комп’ютерних наук, технічного управління та DevOps.

Олександр Дюдюн – генеральний директор і засновник компанії MemCrab, старший розробник Backend Developer та Team Leader, з досвідом роботи більше 8 років. Він має ступінь магістра наук з лазерної та оптичної техніки Вінницького національного технічного університету.

Олександр Барбанеагра – старший клауд консультант в Oracle, який працює з багатьма службами Oracle Cloud — як платформою, так і інфраструктурою. Він відіграє важливу роль у багатьох проектах та ініціативах із цифрової трансформації в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Євген Полоничко – старший розробник програмного забезпечення в Eleks, Inc. Він має понад 7 років досвіду роботи з SQL Server. В основному він орієнтований на BI проекти (SSAS, SSIS, PowerBI, Cognos, Informatica PowerCenter, Pentaho, Tableau).

Олег Черній – співзасновник та CTO компанії RIA. com.

Приїздом таких гостей ми фактично розпочинаємо такий курс і сподіваємось, що щороку будемо проводити такі конференції у Вінниці стосовно HighLoad. Це ж буде перша, пробна і ми її започатковуємо. Ми хочемо спробувати наскільки це цікаво людям і якщо буде, то в подальшому будемо також проводити конференції у такому форматі, – додав Олексій Вихристюк.

Дізнитися більше про спікерів та їхні доповіді, а також зареєструватись на конференцію можна за посиланням ТУТ. За словами Олексія Вихристюка, вони вже мають понад сотню заяв і перш за все очікують тих людей, робота яких дотична до сфери ІТ.

 

 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору