До Вінниці із безкоштовним концертом їдуть Panivalkova та німці Die Höchste Eisenbahn

Вінничанам подарують безкоштовний концерт українське тріо Panivalkova та німецький рок-гурт Die Höchste Eisenbahn. Спільний виступ відбудеться у рамках музичного турне з нагоди українсько-німецького року мов 2017/2018. 

Виступ гуртів відбудеться у вівторок, 17 квітня, о 19:00 у клубі «Планета Мода-Бар», що за адресою вул.Стеценка, 75А.

Тріо Panivalkova – називають яскравим явищем у новій українській музиці. У січні гурт успішно виступив на  Eurosonic Noorderslag 2018 у Нідерландах. Panivalkova знайомі українським слухачам виступами з шоу Х-Фактор, Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, Файне місто, ГОГОЛЬФЕСТ, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism. Окрім гастролей Україною, гурт у 2017 році здійснив перше музичне турне Європою.

Запальному тріо Panivalkova не подобаються популярні визначення музичних стилів, тому вони винайшли свій – «чуттєвий мінімалізм». Музичні експерименти з елементами етно, яскраві перформанси і незвичні інструменти – все це про гурт Panivalkova.

Разом із ними до Вінниці завітає німецький рок-гурт Die Höchste Eisenbahn. До речі, це буде їх перший візит в Україну. Назва гурту дослівно перекладається як «найвища залізниця», а в розмовній мові фраза означає «час прийшов».

Гурт складається з двох харизматичних вокалістів Франческо Вілкінга та Моріца Кремера, які почали створювати свою музику з 2011 року. У 2012 році до них приєдналися музиканти Макс Шрьодер та Фелікс Вайґт.

Концерт у Вінниці буде безкоштовним. Однак, для комфортного розміщення усіх гостей реєстрація на подію обов`язкова за посиланням ТУТ.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору