До третьої річниці від створення, “Азов” біля Вежі покаже фільми про війну

Сьогодні, 5 травня, третя річниця створення батальйону «Азов». Із цієї нагоди у Вінниці під відкритим небом вінничани зможуть переглянути кілька фільмів про підрозділ, який наразі вже є полком Національної Гвардії України.

На Європейській площі о 19:00 розпочнеться відкритий перегляд двох документальних фільмів про «азовський рух»: «У кожного свій фронт» – про бої у Широкіному та «Рух» – про те, як формувався полк Нацгвардії. Тривалість стрічок – близько 20 хвилин кожна.

Знімали дані фільми оператори-волонтери.

«Рівно три роки тому кілька десятків чоловік з різних куточків нашої держави згуртувались під символом Ідеї Nації, щоб боротись проти окупанта. За цей час АЗОВ пройшов чималий шлях: від «Чорних чоловічків» – хлопців без військового досвіду, але з палаючими серцями – до професійного і вмотивованого військового підрозділу, кращого з найкращих у нашій державі. Історія АЗОВу повниться героїчними вчинками, подвигами, перемогами. У вогні важких запеклих боїв за Маріуполь, Іловайськ, Мар’їнку, Широкине кувалось справжнє бойове братерство азовців» – зазначають представники полку.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 067-148-81-23

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією