До ремонту Київського мосту залучили додаткову бригаду, аби пришвидшити роботи

На Київському мосту, незважаючи на спеку, тривають роботи з реконструкції. Якщо раніше будівельники переважно займалися підсиленням під’їздів до мосту, аби техніка могла безпечно працювати, то тепер роботи стосуються підсилення і бетонування колон та арок. Для цього залучать додаткову бригаду будівників. 

Наразі фахівці вирішили провести заміну крайніх двох рядів мостових балок, а щодо інших, то їх обстежують проектанти, щоб вирішити чи їх також потрібно замінити. Про це повідомляє депаратмент у справах ЗМІ міської ради. За словами заступника директора департаменту капітального будівництва Василя Стасюка, перед будівельниками великий обсяг робіт, які можуть виконати вже за два місяці.

  • За сприятливих погодних умов, роботи по підсиленню колон та арок плануємо завершити до кінця вересня. Цього тижня буде залучено додаткову бригаду, яка вестиме ці ж роботи, але рухатиметься назустріч ремонтній бригаді, яка працює зараз, тому роботи підуть трохи швидше.

Вірус “Petya.A” “підкосив” роботу на Київському мосту 

Загалом на Київському мосту мають проармувати та забетонувати 16 арок. Наразі роботи ведуться з боку лівого проїзду, а правим рухається громадський транспорт.

Будівельники змогли підсилити чотири колони, які проармували та забетонували. Роботи ведуться над водою за допомогою підвісного риштування. Також вже забетоновано  першу арку, а це доволі складний етап робіт, адже вона має витримати велике навантаження.

На бетонування однієї арки використовують близько 30 кубів будматеріалу. Щоб бетон був довговічнішим та захищав арматуру від корозії, до нього додаються спеціальні домішки-пластифікатори, які дають можливість бетону бути міцним і рухливим.

На сьогодні вже ведеться підготовка до бетонування другої арки – її проармовано та встановлюється опалубка.

Фото Андрія Завертаного 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору