До початку опалювального сезону у Вінниці замінять 9 кілометрів тепломережі

Підприємство “Вінницяміськтеплоенерго” попри аномально спекотний серпень вже активно готується до початку опалювального сезону: замінює труби та усуває аварійність на теплових мережах.

До першого жовтня планують здати в експлуатацію 30 об’єктів, які востаннє ремонтували ще у 90-х роках. Наразі із запланованого, теплопостачальники встигли виконати лише половину робіт, повідомляє у сюжеті ТРК “ВІНТЕРА”.

Під час робіт, фахівці виправили 180 аварійних ситуацій, а протяжність усієї теплової мережі, яку потрібно замінити, – дев’ять кілометрів. Для цих робіт використовують труби, які захищені від корозії ззовні  і завдяки цьому теплові втрати скоротяться на 15%. Гарантія на нове обладнання близько 50 років, а це втричі більше, ніж у попереднього.

Внаслідок незадовільного стану внутрішньобудинкових мереж гарячого водопостачання, втрати 20 будинків, які перебувають на обслуговуванні приватних управлінських компаній, становлять 20 тисяч метрів кубічних, а в перерахунку на гроші – це півтора мільйони гривень.

  • Ми зобов’язуємо працівників ЖЕКів замінити, але на цей час відмикаємо будинок від гарячого водопостачання, – розповідає начальник служби безпеки та кадрового забезпечення “Вінницяміськтеплоенерго” Юліан Мигаєнко. – Мешканцям Вінниці ми заздалегідь приносимо вибачення за припинення гарячого водопостачання, але тоді в період опалювального сезону будете отримувати якісну послугу.

Наразі робітники підприємства вже завершили заміну теплових мереж по вулиці Трамвайній, де оновили теплотрасу загальною протяжністю у 150 метрів.

А ось опалювальний сезон розпочнеться вже за декілька місяців і його вчасність та безаварійність залежить від роботи фахівців підприємства.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією