До кінця року вінницьку «Райдугу» планують реконструювати

Найбільша та найстаріша концертна зала Вінниці – «Райдуга» – цього року може дочекатися ремонту. Принаймні, про це йдеться у тендерній документації, оприлюдненій на сайті публічних закупівель «Prozorro».

За результатами торгів, переможцем стала вінницька компанія ТОВ «Олеріт». Реконструювати «Райдугу» підприємство зголосилося за 2 мільйони 955 тисяч гривень. Фінансування реконструкції має здійснюватися за бюджетні кошти.

Кіноконцертній залі «Райдуга», що знаходиться у Центральному міському парку, вже 40 років. Залу закрили ще у 2014 році після того, як провели фахову експертизу. Результати виявилися шокуючі – четвертий рівень аварійності. Ще тоді в інтерв’ю виданню «Урбан» тогочасний керівник вінницького комунального підприємства «Центр концертних та фестивальних програм» Максим Філанчук зазначав, що на реконструкцію «Райдуги» три мільйони є, але потрібно принаймні вдвічі більше.

Договір підряду замовник робіт – Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради – уклав із ТОВ «Олеріт» 3 січня. Згідно із документом, завершити роботи підрядник має до кінця 2017 року.

В документі також зазначено, що гарантія на якість виконаних робіт має бути не менше 10-ти років.

ТОВ «Олеріт» на своєму сайті зазначає, що надає послуги весь спектр будівельних та ремонтних послуг та продаж будівельних і оздоблювальних матеріалів. Крім того, надає в оренду автокрани, будівельну, дорожню та кар’єрну техніку для виконання будь-яких робіт.

Головне фото – urban.vn.ua

Позначки: , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією