× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До кінця року у Вінниці замінять майже три сотні табличок з розкладом руху громадського транспорту

Інформаційні таблички на зупинках громадського транспорту Вінниці планують замінити до кінця поточного року. Йдеться про 270 інформаційних панелей, які були пошкоджені вандалами або ж мають непрезентабельний вигляд у зв’язку із закінченням терміну експлуатації.

Відповідні тендерні оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради. Окремо йдеться про послуги зі встановлення інформаційних панелей з розкладами руху на трамвайних та тролейбусних зупинках (їх мають встановити у кількості 180 одиниць) – на роботи готові витратити 133 тисячі гривень.

Інший тендер оголошено на послуги з заміни пошкоджених інформаційних панелей з розкладами руху на автобусних зупинках (у кількості 90 одиниць). На ці роботи готові витратити 66 тисяч гривень. Таким чином у сукупності оновити збираються 270 табличок.

Йдеться про декілька видів табличок (з горизонтальним чи вертикальним розміщенням інформації) та різних розмірів (від 32 х 85 сантиметрів до 1 метру х 53 сантиметри), залежно від кількості розкладів на тій чи іншій зупинці.

Зазначено, що панелі мають бути виготовлені з листової сталі з антикорозійним покриттям. Покриття основи – самоклеюча плівка або фарба. Для захисту інформаційної панелі має бути встановлене полікарбонатне скло. Згідно із документацією, всі роботи мають завершитись до 31 грудня 2019 року.

Також на сайті публічних закупівель розміщено тендерне оголошення на закупівлю самих табличок, якими замінять старі. За 130 інформаційних панелей готові сплатити 132 тисячі гривень.

Як розповів Vежі Сергій Чернов, директор КП “Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху”, йдеться про заміну інформаційних панелей, які вже “відслужили своє”.

За словами Сергія Павловича, середній термін “служби” таблички, якщо вона розташована всередині зупинки й відтак захищена від несприятливих погодних умов – 2-2,5 роки, якщо панель не захищена – рік максимально. Сергій Чернов пояснив, що саме таку кількість табличок, а не 270 (згідно з двома тендерами на послуги зі встановлення), вказано через те, що підприємство має власні “запаси”, які й використають в подальшому.

Читайте також: У центрі Вінниці реконструюють будинок за 9 мільйонів

У Вінниці придбають роботизований комплекс для терапії дітей з інвалідністю

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору