До кінця року у Вінниці з’явиться ще 20 кілометрів велодоріжок

Наразі вздовж усієї вулиці Келецької на декількох ділянках продовжують створення спеціальних велодоріжок із відповідною розміткою та знаками.

Як повідомляє на свої сторінці у Facebook керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін, роботи з облаштування велосмуг відбувалися по вул. Келецкій біля гіпермаркету “Грош”. Там також встановлять відповідні знаки.

Окрема велодоріжка з’явиться на відрізку від ринку “Урожай” до вул. Д. Галицького. Її облаштовують поблизу трамвайних колій, тому для безпеки велосипедистів там ще встановлять спеціальні стовбці.

Ще одна велосмуга з’явилась біля Дев’ятого мікрорайону.

Як розповів Vежі Андрій Сорокін, на 2017 рік було заплановано облаштувати понад 20 кілометрів велодоріжки, однак, активні роботи розпочалися лише нещодавно і наразі готово лише понад один кілометр.

  • Звернень де будувати велодоріжки немає, тому що у нас є власний план, який ми розробляли наприкінці минулого року. По-перше, дивимося де ширина тротуару дозволяє облаштовувати велосмугу, якщо це буде спільного використання, по-друге, звертаємо увагу на якість тротуару, тому що на поганому ніхто розмітку наносити не буде. У департаменті комунального господарства та благоустрою також складають план реконструкції доріг та тротуарів і в проекти одразу включають облаштування велодоріжок. Тобто, навіть якщо велодоріжка десь необхідна, але там не запланований ремонт тротуару, то поки що велодоріжки там не буде.

Найближчим часом нові велодоріжки з’являться у декількох мікрорайонах міста: по вулиці Ватутіна (від вул. Лугової до об’їздного шосе), на Немирівському шосе, поблизу Тяжилівського озера (зі сторони Східного автовокзалу). Також на 2017 рік запланували повністю облаштувати велосмуги вздовж усієї вулиці Келецької: від “Урожаю” до вул. Ващука. Невдовзі розпочнуть роботи на ділянках від вул. Д. Галицького до Шевченка. У планах також вулиця Київська та набережна.

Як розповідає Андрія Сорокіна, щороку міська влада має намір облаштовувати 20 кілометрів велодоріжок.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору