До кінця року у Вінниці відремонтують тротуари на 12 вулицях

До осені у Вінниці планують завершити капітальний ремонт тротуарів у різних районах міста. Протягом усього 2017 року комунальники мають оновити покриття на пішохідних ділянках загалом на 12 вулицях міста. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов. Наразі роботи з капітального ремонту троуару тривають по вулиці Келецькій. Там також облаштують велодоріжку, що дозволить об’єднати два мікрорайони. Крім того, завершуються ремонтні роботи по парній стороні вулиці Пирогова, де капітально ремонтують тротуар на відрізку від перехрестя з вулицею Данила Галицького до «Електромережі».

  • Насьогодні підрядники заасфальтували по Пирогова пішохідну зону до перехрестя з вулицею Костянтина Василенка та встановлюють бордюри і готують доріжку під асфальтування в напрямку «Електромережі», – йдеться у дописі. – Вже відремонтовано пішохідні зони по вулиці Московська, що на Старому місті, по вулиці Привокзальній та провулку Ясний в районі Замостя, по вулиці Ольги Кобилянської на П’ятничанах.

Нагадаємо також, що у Вінниці протягом місяця збудують нову дорогу та відремонтують ще три.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору