× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До кінця року у Вінниці облаштують велопарковку та душову для працівників міськради

У Вінниці протягом грудня цього року планують повністю завершити роботи з облаштування велопарковки для працівників Вінницької міської ради. Металева конструкція вже з’явилась за будівлею ВМР.

За словами Андрія Сорокіна, керівника розвитку велоінфраструктури у Вінниці, відмінностей проект велопарковки не зазнав. Відомо, що буде 44 паркомісця у формі літери “п”, буде влаштоване освітлення, розетки для зарядки електробайків.

Станом на зараз локація виглядає так:

У перспективі, як повідомляла VежА раніше, парковка буде критою та матиме спеціальну систему пропуску, щоб двоколісному транспорту чиновників не зашкодили ні злодії, ні дощ. Єдине, що дещо відрізнятиметься від перспективного зображення – це прозорість матеріалу: парковка не буде настільки “просвічуватися”.

Перспективне зображення

Вартість парковки становить 1 мільйон 55 тисяч 591 гривню. Виконавцем робіт стала компанія ТОВ “Підприємство”Агропродсоюз”. Договір опубліковано в тендерному оголошенні “Капітальний ремонт зеленої зони земельної ділянки біля адміністративної будівлі по вул. Соборна,59 в м. Вінниця для влаштування велопарковки”.

Та окрім парковки, за словами Андрія Сорокіна, протягом грудня мають також облаштувати душову для чиновників. Це робиться для того, щоб працівникам муніципалітету було комфортно працювати після приїзду на роботу на велосипеді.

Читайте також: У міськраді Вінниці зроблять душову для чиновників, які їздять на велосипедах

Згідно із укладеним договором, реалізація душової коштуватиме 796 тисяч 636 гривень. За словами Андрія Сорокіна, проект вирішили доповнити туалетом та сервісними приміщеннями. Переможцем тендеру стало ПП “СІМБІЛД”.

Зараз на території майбутньої душової (реконструюють 58 “квадратів”) влаштовуються бойлери, двері, вкладається плитка тощо – всі роботи, що зараз на завершальній стадії, мають повністю виконати до Нового року.

Читайте також: 428 оренд на день: Nextbike оприлюднив статистику за підсумками першого сезону велопрокату

Фото автора

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору